Виготовлення та монтаж металоконструкцій в Києві і по Україні

Виготовлення та монтаж металоконструкцій (Київ та Україна)

Виготовлення металоконструкцій – Наше підприємство виконує роботи з виготовлення та монтажу металевих конструкцій . Робота з металевими конструкціями і металом – це відповідальне і серйозне справа, яка потребує від фахівців високого рівня підготовки, знань і досвіду.

Виготовлення інших готових металевих конструкцій: колони, балки, ригелі, в’язі, рами, металеві огорожі в складських будівлях. Виготовляємо металеві сходи промислового типу (евакуаційні, протипожежні та інші сходи). Для замовлення наших послуг вам достатньо зателефонувати на наш телефон:

(097) 961-97-99 (Металоконструкції і металообробка)
(097) 681-92-02 (Лазерне різання металу)

Наші фахівці грамотно і в обумовлений термін виготовлять металеві конструкції будь-якої складності за типовими і індивідуальними проектами, здійснять доставку, виконають монтаж як простих металевих конструкцій (ворота , хвіртки, решітки, різні огорожі металеві , арматурні каркаси), так і більш складних конструкцій , Таких як металеві каркаси тентових покриттів ( тентові каркаси  розміром до 1000 м2, металоконструкцій і каркасів будівель, аттиковий і мансардних поверхів, різних веж, куполів, шпилів, і т. д.

Виготовлення збірних металоконструкцій

Ми завжди з великим інтересом беремося за роботу по виготовлення збірних металоконструкцій будь-якої складності: ворота металеві і ворота відкатні , арочні і радіальні металеві конструкції , сходи металеві (гвинтові і маршові сходи). Також виготовляємо великі будівельні металоконструкції : ферми металеві , колони, балка металева , міжповерхові перекриття з металу, каркаси складів і ангарів, світлопрозорі навіси з полікарбонату (для автомобілів, басейнів, дач).

Виготовлення металевих конструкцій для складів і ангарів

Крім того Ми виготовляємо металеві конструкції для будівництва складів та ангарів: збірка каркасів і будівництво складів , монтаж конструкцій і будівництво ангарів , в вартість робіт включаються всі витрати на виготовлення і монтаж, доставку, навантаження і розвантаження металевих конструкцій.

Виготовлення металоконструкцій для рекламних носіїв

Виконуємо замовлення на виготовлення металевих конструкцій для рекламних носіїв великого формату, рекламних металевих щитів і стендів. Ми працюємо як з фізичними особами, так і з будівельними фірмами і компаніями. Наші конструктори і проектувальники відповідально і грамотно виконають розробку проектної документації, проведуть розрахунки металевих конструкцій будь-якої складності. А після проектування Ми починаємо виготовлення металоконструкцій

Токарні і фрезерні роботи

На механічній дільниці ми виконуємо токарні та фрезерувальні роботи. Виготовляємо велику кількість різноманітних фундаментних болтів по ГОСТ 24379.1-80, фланців, втулок, плит та інші металеві конструкції .
Так само компанія виконує широкий спектр токарних робіт з високою якістю обробки і точності деталей. Приклади робіт та іншу інформацію ви можете дізнатися на окремій сторінці про токарні роботи .

Виготовлення модульних металевих конструкцій

Окремим напрямком нашої роботи є виготовлення різних модульних металевих конструкцій: кіоски, будівельні вагончики , вагончиків, будиночки охорони, альтанки, туалети модульного типу з наступною доставкою і установкою.

Лазерне різання металу

Наша компанія надає послуги лазерного різання металу (листового з вуглецевої і нержавіючої сталі). Лазерне різання дозволяє виготовляти як поодинокі, так серійні вироби з металу з високою якістю, що не вимагає подальшої механічної обробки.

Метал для виготовлення металоконструкцій і лазерного різання металу Замовники отримують за оптовими цінами нашого партнера MD eState.