Ангары под ключ

Ангари під ключ

Ангари під ключ

Ангари – це особливий тип приміщення, який використовується в різних сферах промисловості. Раніше конструкція використовувалася тільки на аеропортах і аеродромах. Однак тепер, ангар вважається комплексним спорудою, яке ідеально підходить для більшості підприємств. Так, швидкобудуюємі ангари ідеально підходять для:

  • ферм;
  • Промислових підприємств;
  • складів;
  • Сільськогосподарських підприємств;
  • Оптових точок видачі і реалізації товарів;
  • Аеропортів, морських портів, військових установ.

І це далеко не весь перелік галузей, які використовують у своїй практиці спеціалізовані ангарні конструкції. За рахунок своєї практичності і універсальності, такі металоконструкції можуть стати в нагоді буквально всім середніх або великих підприємств.

Види швидкомонтованих ангарів

Головною особливістю ангарів перед іншими типами приміщень є саме висока швидкість будівлі. Зазвичай, виготовлення ангарів, а також їх монтаж та установка вимагає в три рази менше часу, ніж будівництво стандартного приміщення з такою ж площею. Це відкриває величезний спектр можливості використання швидкомонтованих ангарів в різних галузях промисловості. Для того, щоб зведення ангара було виконано якісно необхідно попередньо вибрати місце, а також розрахувати площа потенційного споруди. Залежно від цих параметрів підбирається вид швидкомонтованих ангарів. Всього розрізняють три основних типи приміщень в залежності від використовуваного методу конструкцій. Серед них:

  1. Арочний бистровозводімий ангар.

Зазвичай використовується для оснащення теплиць. Відрізняється особливою практичністю і комфортному використання звичайною людиною, без особливо спеціалізованої техніки. Термін служби таких будівель вкрай високий, а тому напівкруглі, арочні будівлі поширені по всій країні і використовуються в багатьох господарствах.

  1. Збірні швидкобудуюємі ангари

Використовуються в основному для зберігання зернових або овочевих культур. За рахунок особливостей конструкції відмінно підходять для організації складських приміщень. Каркас будівлі може легко розбиратися і переноситься на інше місце без особливих ресурсних витрат власника. Ця відмінність використовують в морській промисловості, коли необхідно швидко організувати будівлю для перевантаження і перетримки товару. Залежно від потреб конструкції можуть додатково оснащуватися термо- і звукоізоляцією.

  1. Безкаркасні швидкобудуюємі ангари

Найбільш економічний вид ангарів. За рахунок своєї легкості і мінімального використання дорогих товарів вважається відмінним рішенням безлічі проблем, коли необхідно швидко звести конструкцію. Ангар не вимагає яскраво вираженого фундаменту, а тому вартість зведення буде мінімальною. При цьому міцність і надійність отриманої будівлі буде залишатися на пристойному рівні.

Особливості будівництва та монтажу ангарів під ключ

Головним перевага будівництва швидкомонтованих ангара під ключ є те, що замовник, фактично не має ніякого відношення до процесу виробництва. Він, попередньо структуровано подає всі свої вимоги, доносить інформацію про потрібний ангарі виконавцям і ті, в свою чергу, виконують роботи. Звичайно, замовник має право контролювати процедуру зведення ангара на всіх етапах виробництва, однак, найчастіше це не потрібно. Послугами під ключ займаються тільки перевірені ринком фахівці, які змогли конкурувати з іншими гравцями за рахунок якості, надійності і виконання всіх робіт на вищому рівні.

Вартість на будівництво і проектування ангарів

Будівництво ангарів і складів в рази дешевше ніж зведення звичайного будинку з бетону і каменю. Однак, термін служби таких будинків трохи нижче. Звичайно, якщо на етапі проектування будівлі не було зовсім ніяких помилок і все прорахунки були виконані професійним інженером, то бистровозводімий ангар буде служити дуже довго. Важливо враховувати не тільки пропорції і габарити приміщення, а й кліматичні умови для будівлі, а також інші особливості потенційного ангара. Найкраще вдаватися до послуг досвідчених фахівців з будівництва швидкомонтованих ангарів для того, щоб не переплачувати за неякісну роботу.

Фінальна ж вартість конструкції залежить від безлічі факторів і розраховується індивідуально. На ціну впливає практично все: площа необхідного приміщення, матеріал використовуються для зведення, особливості місцевості, вид ангара, терміни та багато іншого. Однак в комплексі, ангар все одно вважається кращим рішенням для багатьох галузей промисловості.

Завод металоконструкцій Метал Монтаж Сервіс – виготовлення металоконструкцій і монтаж металоконструкцій.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: