Антикоррозийная обработка металлоконструкций

Антикорозійна обробка металоконструкцій

Антикорозійна обробка металоконструкцій

Будь-які металеві конструкції мають одну дуже не приємно особливість. Вони в обов’язковому порядку після закінчення певного часу починають приходити непридатність. І стають уразливі для корозії. І саме з цієї причини, для того, щоб отримати можливість в якісній і тривалої експлуатації, необхідна антикорозійна обробка металоконструкцій.

Металоконструкції від ТОВ “Метал Монтаж Сервіс”

На сьогоднішній день, у зв’язку з тим, що металеві конструкції мають особливий попит, то і робота з антикорозійного обробці досить поширена і затребувана послуга. Однак в такій справі потрібно два рази подумати, ніж один раз звернутися і потрапити на поганих фахівців. Справа вся в тому, що від якості роботи, яка буде проведена з металом, прямо пропорційно залежатиме його термін експлуатації.

Наша компанія ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» не просто виробляє роботи по здійсненню антикорозійного покриття. Ми пропонуємо вам повноцінне і якісне обслуговування металу. Що дасть вам можливість на довгі роки забути про можливе ушкодження конструкції. Наші фахівці проведуть роботи абсолютно будь-який, причому зроблять це дуже грамотно, якісно і швидко.

У перелік конструкцій, що потребують подібної доопрацювання входять:

  • споруди пролітні
  • естакади
  • різні резервуари для рідин
  • всілякі промислові елементи.

Так як наші фахівці постійно стежать за всіма технічними новинками, пов’язаними з даним напрямком робіт. То сміливо моно сказати, що ви отримаєте найякіснішим результат. І на сьогоднішній день вже надається велика кількість різних варіантів захисту металоконструкцій. Найпопулярнішим і результативним вважається робота із застосуванням спеціально розроблених лакофарбових матеріалів. Щодо інших варіантів оберігання металу від корозії, це варіант є найбільш простим для обробки. Так само тільки він може дати можливість вибору різного колірного відтінку. І при цьому абсолютно немає значення в розмірі конструкції.

Антикорозійна обробка металоконструкцій спеціальними покриттями

Є ще дуже практичний спосіб, що так само часто рекомендується майстрами і застосовується замовниками – це обробка спеціальними покриттями. Такі наднові покриття дозволять отримати наступний перелік результатів.

  1. Забезпечення повноцінного захисту від корозійних процесів.
  2. Збільшення терміну експлуатації.
  3. Може здійснюватися за допомогою обробки полімерних покриттів.

Можна так само сказати, що завдяки своїй структурі такі покриття повноцінно вбережуть метал і металоконструкції від впливу кислот і лугів. Так само не страшна буде і волога. На сьогодні найпопулярніша основа таких матеріалів – це каучук. Завдяки саме цьому матеріалу навіть ті металеві конструкції, що будуть знаходитися під землею, не стануть виходити з ладу через корозії та інших впливів вогкості. Але якщо розглядати саме такий особливий випадок як підземні труби, то тут можна запропонувати обробку бітумом, емалями і полімерними стрічками.

Все про антикорозійного обробці.

Потрібно відзначити, що на ринку будівельних матеріалів є групи компаній, які виробляють продукцію для антикорозійної обробки металевих конструкцій. І ця система є дуже якісною, що повноцінно відповідає всім стандартам.

Робота, що проводиться нею ділитися на три кроки.

  • 1 крок – підготовка до роботи в неї входить обробка металу методом – пескоструй.
  • 2 крок – про грунтування поверхні, що готуватися до обробки.
  • 3 крок – безпосередньо нанесення антикорозійного покриття.

Компанія ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» може запропонувати вам будь-який з тих варіантів обробки за вашим бажанням і не тільки, але ще і багато інших варіантів. Так як для нас дуже цінний кожен наш клієнт. Ми вибрали для себе метод робіт індивідуально з кожним замовником без шаблонних схем. Так що ви можете розраховувати на індивідуальний підхід і відповідно максимально правильно прийняте рішення і на всі сто відсотків якісно виконану роботу. Ми допоможе створити вам досить міцну і стійку до абсолютно будь-яких впливів конструкції з металу, що буде злучити вам довгі роки і жодного разу не підведе вас. Ми може гарантувати тільки позитивний результат нашої роботи.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: