Арочный ангар

Виробництво і монтаж арочних ангарів

Арочний ангар

Виробництво і монтаж ангарів на сучасному ринку користується великою популярністю завдяки масі достоїнств таких конструкцій. У комерційних цілях, ангари з якісного, міцного металу активно використовуються малим, середнім і великим бізнесом. Сфера застосування арочного ангара дуже різноманітна:

  • Споруди для зберігання продукції і товарів;
  • Для розміщення різних тваринницьких ферм (свиноферми чи птахоферми);
  • Спортивного комплексу;
  • Складу і виробничого цеху.

Виробництво аркових ангарів здійснюється за спеціальною технологією, яка дає відмінні результати при незначних тимчасових витратах.

Такої конструкції не потрібні кріпильні деталі, ферми і різні балки, а незначну вагу конструкції дає можливість відмовитися від будівництва складного фундаменту.

Виготовлення та монтаж металевих ангарів проводиться в кілька етапів:

Зокрема, спочатку проводиться облаштування фундаменту. Готується основу для конструкції.

Найчастіше, використовується стрічкова технологія будівництва фундаменту. Потім виготовляються арки. Виробництво будь-якого арочного ангара неможливо без відповідної підготовки профілів, які забезпечують довговічність і надійність. Варто зазначити, що гнучка профілів арок здійснюється безпосередньо на місці будівництва. Далі готові профілі встановлюються на землі, а після цього збираються в одну готову до монтажу одиницю (зазвичай це 5-ть з’єднаних разом малих арок). Потім готові монтажні одиниці поступово утворюють готову конструкцію. Будівництво переходить на нову стадію, коли здійснюється монтаж торців споруди. Металоконструкція облицьовувався практично будь-яким стінових матеріалом, в більшості випадків – профільованими листами. На цій же стадії, передбачається місце для скління, воріт і дверей. Завершується будівництво ангара остаточним оформленням фундаменту – монтуються деякі фінішні елементи. Крім того, проводиться додаткове бетонування підстави торців конструкції для додання їй найбільшої твердості і міцності.

На цьому виробництво і монтаж ангарів завершується, і готове споруда передається в експлуатацію. Сучасне виробництво забезпечує надійність конструкції, високу швидкість збірки, економію коштів, універсальність архітектурного рішення, герметичність конструкцій, а також максимальне використання площі всієї будівлі.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: