Будівництво ангарів і складів

Будівництво ангарів і складів з металоконструкцій

Металоконструкції вважаються одними з найпопулярніших і універсальних будівель, які допомагають у розвитку бізнесу для забезпечення ринку збуту і розміщення різного роду виробництв. Таким чином, ангари і склади з металоконструкцій донині займають лідерські позиції за популярністю серед споживачів.

Металоконструкції і швидкобудуюємі будівлі

Технологічні характеристики каркасного будівництва будівель вважаються одними з найкращих варіантів для укриття і розміщення певної площі для різноманітних цілей. Серед споживачів ангари з металоконструкцій уже давно займають передові позиції по всій території нашої країни. Універсальність побудованих форм, надійність навіть багатоповерхової будівлі через несучого металевого каркаса і тривалий період «життя» споруди – саме такі характеристики для свого майбутнього ангара або складу шукає навіть самий вибагливий споживач.

Металеві конструкції та їх типи

Існує кілька типів металевих конструкцій (каркасів). Саме завдяки їм можна визначити вид ангара або складу. До них відносяться:

  • Прямостінні ангар або склад

Даний тип ангарів вважається найпопулярнішим, так як монтаж металоконструкції можна зробити в декілька поверхів, а не в один. Говорячи про прольотах, їх довжина може бути до 150 м, в той же час покрівля може бути двосхилим і односхилим, так як чіткого регламенту для неї не існує. Такі ангари і склади можна утеплювати, але відповідно, ціна на утеплений ангар буде на порядок вище, ніж на звичайний – холодний.

Також на цінову категорію ангара впливає не тільки кількість металевих конструкцій, а й сам облицювальний матеріал, серед яких профнастил з полімерним покриттям і профнастил з пураловим покриттям. Порівнюючи два різних покриття, можна з упевненістю зазначити, що у першого ціна на порядок нижче, але у другого більш тривалий термін експлуатації навіть в найсуворіших погодних і кліматичних умовах.

  • Шатровий каркасний склад або ангар

Даний тип будови ангара або складу характеризується нахилом стін. Також йому потрібна Двосхилий покрівля «коник», щоб навіть лютої зими на будівлі не збиралися гори снігу в одному місці, а щоб навантаження, в зв’язку з погодними умовами, рівномірно розподілялася по всьому каркасу. Достатньої жорсткості металевої конструкції додадуть вертикальні і горизонтальні зв’язки, але, при цьому, довжина ангара або складу не повинна перевищувати більше 60 м. Шатрові навіси з металу зручні максимальної експлуатацією нижній частині ангара (статі), так як до верху ангар звужується і площа зменшується. Такий тип будівлі не користується сильною популярністю.

  • Полігональний склад або ангар

Виготовлення металоконструкції для даного типу споруди виробляють в еліптичної форми. Таким чином, конструкція стає ширше в три рази своєї довжини, що дозволяє створити прольоти довжиною до 50 м. Для таких ангарів характерні велика експлуатаційна площа всередині будівлі, надійна і стійка конструкція, яка може служити не одне десятиліття. Особливо полігональні ангари популярні в сільському господарстві.

  • Купольний склад або ангар

Для купольного типу споруди промислової будівлі частіше вибирають каркасно-тентові технологію. Купольний або сферичний ангар або склад, як правило, «обходяться в копієчку» власнику, особливо якщо підбираються довговічні матеріали. Також важливо правильно спроектувати даний тип будівлі, щоб воно в один зараз не завалилося. Подібного роду ангари не дешеві, тому й не користуються сильною популярністю серед споживачів.

Де замовити?

Для замовлення споруди ангара або складу з металоконструкцій ви можете звернеться в ТОВ “Метал Монтаж Сервіс”. Ми допоможемо реалізувати ваш задуманий план, а наші фахівці проконсультують вас по всіх питаннях.

Приходьте до нас! Ми чекаємо вас!

Завод металоконструкцій ТОВ “Метал Монтаж Сервіс