Строительство ангаров

Будівництво ангарів

Доступна нерухомість в сучасному бізнесі та інших сферах діяльності стає з кожним роком все більше востребованней. Величезна кількість продуктів і матеріалів для зберігання, логістичні та промислові комплекси, спортивні спорядження і т. д. – все це можна розмістити в швидкомонтованих ангарів.

Будівництво швидкомонтованих ангарів з металу

Такий ангар буде виконувати функції складських приміщень різних типів, тимчасової споруди при будівництвах, а також місця для ремонту і обслуговування техніки.

Переваги швидкомонтованих ангарів з металу

Ангари мають ряд переваг перед іншими видами:

 1. Високорентабельні. На будівництво такої споруди використовуються в порівнянні невеликі витрати, а це значить ціна значно буде нижче. При цьому ангар може витримувати підвищене навантаження, а термін його експлуатації становить не менше 30 років.
 2. Бистропроізводімость. Для монтажу ангара такого типу використовуються сендвіч-панелі. Вони невеликої ваги і вже мають готові пазові з’єднання. Їх потрібно тільки зібрати і прикріпити до базової металоконструкції.
 3. Довговічність. Завдяки несучої конструкції, яка виготовляється з металу, високоміцним кріпильних елементів і монолітного фундаменту, ангар ставитися до довговічним спорудам.
 4. Теплоїзоляционность. Сучасна технологія виготовлення сендвіч-панелей дозволяє економити тепло в приміщенні. А це значить, не потрібні додаткові витрати на обігрів. Такі ангари відносяться до теплих видам.
 5. Безпека. При виготовленні всіх конструкцій споруди використовують тільки негорючі матеріали. Тому така конструкція не запалюється. Ангар стійкий до опадів, вітрам і снігопадів.
 6. Універсальність. Ця споруда встановлюється на будь-якому вигляді грунту. Тут передбачені системи для додаткового опалення, освітлення і вентиляції. Такий ангар пристосований до роботи в будь-який час року.

Особливості виготовлення швидкомонтованих ангарів

Підготовка проектування ангара може здійснюватися за представленим замовником кресленням або ж по розробці компанії. Для цього з профільними фахівцями обумовлюються основні технічні моменти роботи: розмір, деталі вироби, порядок виготовлення і ін.

Під час безпосереднього виготовлення металеві деталі очищають, покривають антикорозійною сумішшю і забарвлюють. Тільки після проходження всього цього ланцюжка їх можна використовувати.

Далі слід – монтаж споруди. Виконується він у два етапи:

 • пристрій несучих конструкцій;
 • влаштування огороджувальних конструкцій.

Несучі конструкції виготовляються тільки з високоякісного металу і проходять кілька видів обробки: розмітки, різання, фрезерування, гнучка, форміровкі отворів і т. Д. За призначенням деталі.

Для огороджувальних конструкцій в будівництві швидкомонтованих ангарів використовують сендвіч-панелі різної товщини і квітів. Вони закуповуються у виробника відповідно до проектних даних.

Складання кошторису по будівництву швидкомонтованих ангарів

Складання кошторису по будівництву відбувається на підставі робочої документації. Залежно від обумовлених раніше моментів буде заздрість ціна споруди.

Тут враховуються всі витрати виконаної роботи:

 • вартість проекту і затребуваних матеріалів;
 • використання необхідної техніки для виготовлення та монтажу (підйомні крани, вантажні автомобілі і т. д);
 • зарплата фахівців.

На формування ціни також впливає:

 • тип і призначення споруди;
 • ширина, довжина і висота ангара;
 • тип кріплення;
 • складність самої конструкції;
 • інші спеціальні умови (нерівність поверхні, доробка деталей і т. Д.)

Як вибрати компанію для будівництва швидкомонтованих ангарів

Для будівництва ангара потрібно вибирати надійного підрядника, адже його помилки можуть вам дорого обійтися. Тут не можна занадто економити. Потрібно переконатися, що компанія, якій ви довірилися, оснащена новим обладнанням, має відповідні потужності і кваліфіковані кадри.

Для цього треба зайти офіційний сайт підрядника, ознайомтеся з інформацією про готову продукцію, відгуками замовників, вивчіть пропозиції і ціни.

Ми цінуємо ваш час, тому на сайті нашої компанії за посиланням https://metallservice.com.ua/ зможете ознайомитися з якою цікавій для вас інформацією. Для зручності пошуку в тексті розміщені гіперпосиланія на окремі види товарів та їх характеристики. Вам не потрібно шукати невідомий матеріал по іншим сайтам, просто клікніть на надсилання та вивчайте пропозицію.

До того ж, в розділі «контакти» вказані номери телефонів для консультації з фахівцями та електронну адресу для розміщення замовлення.

Завод металлоконструкций Металл Монтаж Сервисстроительство ангаров и складов

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: