Дом из металлоконструкций строительство Киев

Будівництво будинків з металоконструкцій

Будинок із металоконструкцій

Будинок з металоконструкцій досить-таки затребуваний вид будівництва будівель. Це пов’язано з багатьма факторами. У зв’язку із зростанням попиту, зростає і кількість будівельних компаній, які використовують дану технологію.

Тому, дуже важливо розібратися, що таке дома з металоконструкцій, які є переваги, в чому суть технології. І, безумовно, як грамотно підібрати фірму, яка буде виконувати замовлення по забудові.

За якою технологією проводиться будівництво будівель з металоконструкцій?

Є головні 4 етапи побудови такого будинку :

 • У залежності від гідрогеологічних умов локації, де буде будуватися будинок, закладається той чи інший тип фундаменту.
 • Наступний етап – це зведення каркасу з металу. Це головний крок, тут, по суті, будується основа по попередньо обговореному дизайну.
 • Стіни. Залежно від типу будівлі і його призначення, встановлюються або сталеві профілі, або панелі з утеплювачем. Товщина панелей з утеплювачем може варіюватися за вимогами замовника.
 • Далі відбувається покрівля. Її вигляд залежить від того, які вимоги спочатку є до дому.

Завдяки такій простоті побудови і можливості варіацій покрівлі та стінових матеріалів – зростає кількість можливих типів будівель з металоконструкцій, крім будинків: складські приміщення, СТО, офісні будівлі, криті парковки, торгові центри, виробничі споруди, автосалони і багато іншого.

Такому різноманітності сприяє ряд незаперечних переваг. У зв’язку з чим, популярність такого виду побудов тільки зростає, а технологія розвивається і поліпшується. Про те, які плюси, ми розповімо далі.

Які переваги споруди з металоконструкцій?

Плюсів будівель з такого каркаса безліч:

 • Для такої споруди не потрібен особливий посилений фундамент.
 • Дуже високий рівень надійності і міцності. Ви точно можете бути впевнені в безпеці знаходження в такому будинку.
 • Напевно, один з найвизначніших переваг – можливість модифікації. Навіть в уже збудоване приміщення, можна додати нові елементи або перебудувати, прибравши якусь частину деталей.
 • Досить легкий монтаж і невелику вагу.
 • Ні сезонних обмежень. Така технологія, в якій використовується металевий каркас, може бути актуальна в будь-який сезон. Від температури і погодних умов якість побудованого будинку жодним чином не знизиться.
 • Дуже високий температурний режим експлуатації. Будинки з металоконструкцій можуть витримувати температуру від мінус 70 до плюс 50. Тому, підходять практично для будь-якого регіону.
 • Не дарма такі будинки називають бистровозводімимі. Дійсно, термін, за який будується будинок від закладки фундаменту до повної готовності – феноменально короткий.

Як правильно вибрати будівельну фірму?

Будинок з металоконструкцій – це не тільки швидко, але і надійно. Головне, бути впевненим, що будівництво буде проводитися професіоналами і у відповідності з усіма правилами. Для цього, варто вибирати перевірену будівельну компанію, яка має приклад реальних робіт і безліч відгуків.

Навіть якщо Ви не знаєте, що саме хочете, в будь-який поважає себе фірмі фахівці допоможуть Вам підібрати дизайн будинку, підкажуть найбільш виграшні варіанти для побудови. Детально розкажуть про весь процес, терміни здачі в експлуатацію, а також нададуть всю кошторис. Тому, важливо, щоб в компанії була команда висококваліфікованих фахівців в різних сферах будівництва.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *