дом из металлоконструкций

Будинок з металоконструкцій

Будинок з металоконструкцій – частий вид будівництва житлового будинку. І не дарма, адже є ряд певних переваг, чому будівельні компанії переходять на таку технологію. А клієнти, вважають за краще будувати свої будинки саме з такої конструкції.

Насправді – це не новаторство, будинки з каркасів будувалися вже дуже давно. Але, основним матеріалом була деревина, яка могла бути піддана руйнувань через кліматичних умов або паразитів. Тому, від дерева поступово перейшли до металу.

Будинок з металоконструкцій, коли Ви впевнені у своїй безпеці!

Щоб розуміти, в чому суть і чому будівництво будівель за таким типом настільки затребуване, необхідно розібратися в технології. А також в її плюсах.

Вартість і надійність – два головні критерії!

Дом из металлоконструкцийТак, дійсно споруда будинків з металевого каркаса відрізняється особливою надійністю. А другим незаперечною перевагою, чому часто вибирають такий тип будівництва – ціна. Але, крім цих двох факторів, неправильно було б не виділити ще один – швидкість. Так, вдома з металоконструкцій в дійсності починаючи від закладки фундаменту і до фінальних штрихів – будуються з вражаючою швидкістю.

Крім цього, ми б хотіли виділити ще ряд переваг:

  • Такі будівлі можуть витримувати великі перепади температур. Від – 70 до + 50 градусів за Цельсієм. Це дуже важливо, адже в такому випадку будинку з металевого каркаса можна будувати практично в будь-якому куточку світу.
  • Якщо Вам захочеться добудувати додаткові квадратні метри, прибрати або змінити дизайн самого будови – з цим не виникне проблем. Так як металоконструкції легко піддаються модифікації.
  • Підійде звичайний, не посилений фундамент, що заощадить час і гроші.
  • Будувати будинок з металоконструкцій можна в будь-який час року. І це не вплине на результат і його якість.
  • За рахунок невеликої ваги металоконструкцій, монтаж досить легкий і швидкий.
  • Якщо ми знову повернемося до вартості, то нижче не тільки ціна на будівництво. Наприклад, обслуговування опалення будинку з металевого каркаса, вийде в 1-1,5 рази менше, ніж для цегляного будинку такого ж розміру.

У чому суть технології зведення будинку з металевого каркаса?

Споруда такого будинку настільки проста і лаконічна, що укладається буквально в чотири етапи:

  1. Спочатку, закладається потрібний тип фундаменту.
  2. Основний етап – зводиться металоконструкція за заздалегідь підготовленим і розробленим планом і дизайну.
  3. Далі, відбувається установка стін. Вони можуть бути різної товщини і з різних матеріалів.
  4. І фінальний етап – покрівля будинку. Тепер будинок готовий.

У зв’язку з таким легким процесом будівництва, з металоконструкцій роблять не тільки вдома. Часто це бувають і промислові, офісні або ще які-небудь будівлі.

Як не заплатити більше і бути впевненим в якості?

Будинок з металоконструкцій, дійсно стане Вашою фортецею. Але, важливо, щоб при його будівництві були дотримані всі норми і техніка безпеки. І, звичайно ж, повинні бути матеріали найвищої якості. Для цього не варто брати на роботу людей «з вулиці», так як не можна бути впевненим у їх компетентності та професіоналізмі.

Краще звернутися в перевірену будівельну фірму. По-перше, там допоможуть визначитися з дизайном, дадуть чіткі терміни здачі в експлуатацію, а всі витрати будуть Вам зрозумілі. По-друге, у такий фірми найчастіше відбувається оптова закупівля сертифікованих матеріалів. А це означає, що при адекватній ціні, буде висока якість. Тому Ваш будинок з металоконструкцій точно виправдає всі очікування.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: