Строительство металлоконструкций

Будівництво металоконструкцій

Будівництво металоконструкцій – це зручний і швидкий спосіб зведення різних об’єктів, головна перевага якого полягає в зниженні трудомісткості і тривалості робіт.

Головні плюси використання металоконструкцій в будівництві

Металеві конструкції можуть похвалитися довгим списком переваг, які і роблять їх привабливими і широко поширеними. Згадаємо лише деякі з них;

  • висока швидкість зведення – за рахунок заводського високої готовності конструкції вони монтуються в найкоротші терміни, і навіть не потрібно використовувати зварювання;
  • низькі трудовитрати – тобто вам не знадобиться великий штат на будівельній ділянці;
  • простий монтаж не вимагає використання важкої і дорогої техніки для майданчику;
  • низька загальна вартість – собівартість металоконструкцій досить низька, що здешевлює загальну вартість зведення будівлі;
  • вільне планування – використовувати металоконструкції можна найрізноманітнішим способом, самостійно планую внутрішні і зовнішні архітектурні форми, і варіанти обробки;
  • ергономічність та енергоефективність – забезпечують енергоспоживання за рахунок чудовою теплоізоляції.

Що можна будувати з металоконструкцій?

В Європі з металевих конструкцій вже давно будують практично все: від житлових будинків і гаражів до величезних торгових центрів, розважальних закладів, іподромів, аеропортів і лікарень. Там таких будівель – до 70% із загального кількість нових будівель. У нас поки це не настільки популярний і поширений спосіб зведення споруди, але з кожним днем ​​він все впевненіше виходить в лідери. В Україні найчастіше будують каркасні будинки, складські приміщення, паркінги, торгові приміщення.

Гаражі та паркінкі

Гараж з металоконструкцій зводиться буквально за кілька годин, це найбільш стандартний варіант конструкцій. У той же час навіть для гаражів є різний модифікації каркасної основи, яка дає свободу в плануванні, дозволяє звести об’єкт, який буде максимально відповідати вашим вимогою за площею і плануванням і використовувати такі конструкції як для гаражних кооперативів, так і для індивідуальних ангарів для авто на приватній ділянці.

Логістичні центри з легких металоконструкцій

Йдеться про будь-яких складських приміщеннях – як комерційних, так і логістичних. Для об’єктів такого характеру металоконструкції зручні в тому плані, що дають максимальну свободу в організації внутрішнього простору. З легкістю можна розділити всю площу на відсіки різного метражу, що дозволяє легко розсортувати товари. Такі склади будуть надійно захищені від попадання вологи, термітів, дрібних тварин, зокрема гризунів. Забезпечують надійне збереження товарів на складі.

Використання металоконструкцій в торгових центрах

Торгові, розважальні та спортивні центри вважаються специфічними об’єктами в будівництві, проте використання металоконструкцій дозволяє істотно спростити процес їх зведення. Їх особливість – в поєднанні великих за площею залів і маленьких адміністративних приміщень, часом просто комірок. До планування таких будинків необхідно підходити з особливою ретельністю, оскільки це місця скупчення великої кількості людей, і вони повинні бути абсолютно безпечними. Важливо спланувати необхідну кількість звичайних і аварійних виходів, які повинні залишатися доступними в будь-якій точці торгового центру. Металоконструкції дозволяють забезпечити виконання всіх цих умов.

Мансарди або прибудови в приватному будинку

Металоконструкції часто використовуються для будівництва прибудов. Оскільки за рахунок особливостей своєї конструкції є відмінним рішенням головної проблеми реконструкції та перебудови будівель. Вони знижують навантаження, які руйнують стіни. Завдяки цьому можна проводити реконструкцію навіть не виселяючи мешканців з основної будівлі! Для зведення прибудов немає потреби використовувати важку техніку, що також є важливою перевагою.

Автомийки і СТО

Дуже поширене призначення металоконструкцій – будівництво автомайстерень. Їх застосування дозволяє правильно розподілити внутрішні площі, призначені для різних цілей – безпосередньо для проведення робіт, для зберігання інструментів і т. Д. Також легко встановити необхідне освітлення, температуру та інші особливості для кожного окремого приміщення. І все це – швидко і без особливих витрат на планування та будівництво.

Короткий резюме

Отже, металоконструкції використовуються в будівництві повсюдно , мають великий перелік переваг і обходяться недорого. Тому придивіться в цьому варіанту уважніше. А ми коротко резюмуємо, що будівництво металоконструкцій – це вигідно.

Завод металоконструкцій Метал Монтаж Сервіс виготовлення і монтаж металоконструкцій .

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: