строительство складских помещений

Будівництво складських приміщень

Будівництво складських приміщень в Києві

Будівництво складських приміщень – це одна з основних проблем комерційних організацій і виробників різної продукції. Це дорогий процес, особливо якщо ангари для зберігання товарів зводяться з традиційних матеріалів – цегли або бетону. Однак, це значно дешевше, ніж орендувати склади.

Оптимальним рішенням є використання технології будівництва складських приміщень з металоконструкції. Каркас таких будівель складається з сталевих оцинкованих профілів. Їх вартість та монтаж обходиться значно дешевше, ніж зведення капітальної цегляної або бетонної споруди. Більш того, склади з металевих конструкцій збираються в рази швидше, що дозволяє запускати їх в експлуатацію набагато раніше.

Типові та індивідуальні проекти каркасних будівель

У Києві велика кількість торгових і логістичних компаній. Успішність їх роботи і прибуток багато в чому залежить від того, як і де зберігаються товари або комерційний вантаж. Оптимальним вирішенням цієї проблеми є будівництво спеціальних ангарів з металоконструкцій.

Невеликі організації замовляють склади, побудовані за типовими проектами. Переваги такого замовлення, перш за все, в економії часу. Не потрібно чекати, коли проектувальники зроблять необхідні розрахунки з урахуванням особливостей зберігання продукції. Більш того, проекти типових складських приміщень вже містять плани інженерних комунікацій – водопроводу, електричних мереж, вентиляції та іншого.

Індивідуальні проекти, необхідні для будівництва ангарів і складів під специфічну продукцію або мають нестандартні розміри, форму, будуються трохи довше. Інженерам компанії зі зведення будівель з будівельних металоконструкцій потрібен час для створення проекту і виробництва необхідної документації. Такі БЗМ мають унікальний інтер’єр, в якому можуть перебувати різне обладнання, окремі офісні та виробничі приміщення.

Особливості будівництва швидкомонтованих складських приміщень

Металоконструкції для БМЗ виготовляються з гнутих сталевих оцинкованих профілів. Для кожного проекту виготовляється окремий комплект, який можна швидко зібрати на місці зведення складу або ангара. Завдяки особливостям конструкції будівля виходить міцним, здатним витримувати значні навантаження і при цьому легким. Невелика вага дозволяє зменшити в рази витрати на будівництво фундаменту.

Металеві конструкції фіксуються двома способами. Зварюванням зазвичай скріплюють каркаси приміщень, які планується використовувати на місці весь період експлуатації. Скобами зшиваються металоконструкції при будівництві складів, тимчасового призначення. Такі споруди легко розібрати і зібрати в іншому місці.

Будівництва складських приміщень проводиться з урахуванням специфіки продукції, що зберігається, товарів, вантажів. Так холодні ангари (покрівлю та стіни), покриваються звичайним профнастилом, який добре захищає від дощу і вітру. Місця з’єднання листів обробляють спеціальним герметиком. Іноді холодні склади утеплюють за допомогою мінеральної вати.

Також каркасні швидкобудуюємі будівлі утеплюють готовими або складальними сендвіч-панелями. У таких приміщеннях температура повітря ніколи не опускається нижче 0 °, в них комфортно навіть в самі морозні зими. Це оптимальний варіант для зберігання продуктів харчування, посилок, рідких товарів. При цьому вартість обшивки ангарів сендвіч-панелями не набагато вище, ніж покриття з профнастилу.

Переваги каркасних складських приміщень:

  • Будівництво каркасних будинків з металоконструкцій відбувається значно швидше, ніж з традиційних матеріалів – цегли, газоблоків або бетону;
  • Вартість споруди зменшується майже в три рази;
  • Зведення можливо на грунтах, які не витримали б ваги важких будівель;
  • Можливість експлуатації в районах з сейсмічною активністю до 9 балів;
  • Висока варіативність форм і розмірів;
  • Індивідуальне облаштування інтер’єрів.

Будівництва складських приміщень в Києві – це можливість максимально оптимізувати логістику компаній, що працюють в різних напрямках. Зведення каркасних будинків можливо в будь-якому районі, а ретельно продумана інфраструктура дозволяє швидко відвантажувати або завантажувати продукцію, вантажі. Контроль мікроклімату всередині приміщень забезпечує найкращі умови для зберігання товарів, роботи персоналу і обладнання. Будівництва складських приміщень в Києві компанією Метал Монтаж Сервіс – це успішність вашого бізнесу, економія витрат, підвищення прибутку від комерційної діяльності.

ТОВ Металл Монтаж Сервис  – металоконструкції

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: