Будівництво складу в Києві

Будівництво ангарів і складів – від 42 000 грн./т.

Наше підприємство виготовляє металоконструкції для каркасів складів і ангарів. Ми виробляємо збірку конструкцій складу і будівництво складів монтаж каркасів і будівництво ангарів в Києві і по Україні. Якісно і в термін виконаємо будівництво складу або ангара.
Будівництво складу – це складний і трудомісткий процес. В першу чергу для початку робіт розробляється проектна документація (Проект, Робоча документація). Для виконання безпосередньо будівельних робіт зі зведення будівлі складу або ангара замовник зобов’язаний надати Робочу документацію.
На підставі робочої документації наші співробітники прорахують вартість будівництва складу, складуть детальний кошторис на монтаж конструкцій складу (металеві колони, металеві балки , ригелі, в’язі, ферми металеві та інші конструкції з металу).
У кошторисі на склад повинні обов’язково бути враховані і роботи і матеріали. Додатково будівництво ангара, складу вимагає застосування техніки (підйомних кранів, вантажних автомобілів та іншої техніки в залежності від потреб процесу будівництва складу або ангара.
В цілому, будівництво ангару (складу) виконується в кілька етапів. Перший етап: пристрій несучих конструкцій. Другий етап: влаштування огороджувальних конструкцій. Як правило на цьому наша робота закінчується. Далі замовник наймає підрядників з інженерного оснащення складу, ангара або іншого складського комплексу.
Наша компанія виконує виготовлення і монтаж металоконструкцій на своєму сучасному обладнанні і на виробництві компанії в Києві. Ми виготовляємо будь-які конструкції для складів і ангарів:
– будівництво ангарів з металу в Києві
– будівництво складів з металоконструкцій в Києві і по Україні
– будівництво цехів підприємств з металоконструкцій
– будівництво логістичних складів (металоконструкції)
– металлокаркаси промислових об’єктів
– металлокаркаси виробничих об’єктів
– будівництво арочних ангарів (з металоконструкцій)
будівництво недорогих ангарів (оптимальний каркас з металу)
будівництво холодних складів (металоконструкції складів )
проектування складів і ангарів

Будівництво швидкомонтованих складів: ключові переваги

  • Швидке зведення. З огляду на, що сендвіч-панелі мають невелику вагу і мають спеціальні пазові з’єднання, вдалося істотно полегшити і прискорити будівництво складів «під ключ».
  • Низька ціна на будівництво складу.
  • Надійність будови. Металеві несучі конструкції, монолітний фундамент, високоміцні кріпильні елементи забезпечують високу міцність і тривалий термін експлуатації.
  • Стійкість до пожеж. Використовуються негорючі теплоізоляційні матеріали, тому пожежі вам більше не загрожують.
  • Гарна звукова і теплова ізоляція. Коефіцієнт теплопровідності панелей знаходиться на хорошому рівні, що дозволяє економити на опаленні приміщення.
З повагою дирекція
ТОВ “МЕТАЛ МОНТАЖ СЕРВІС” 
Консультації за телефонами:
(097) 961-97-99 (Металоконструкції і металообробка)
(097) 681-92-02 (Лазерне різання металу)