Металлические экраны на батарею (радиатор) изготовление Киев

Декоративні екрани на батарею

Декоративні екрани на батарею опалення

Декоративні екрани на батареях необхідні для створення єдиного стилю оформлення в інтер’єрі. Також вони допомагають забезпечити більшу безпеку в житлових кімнатах та інших приміщеннях. У дитячих кімнатах такий захист запобігають можливий контакт дитини з гарячою поверхнею. У спортивних залах і публічних просторах вони дозволяють пом’якшити силу випадкового удару об відкриті елементи системи опалення.

Металеві грати на батарею

 Виготовлення декоративних екранів на радіатори опалення Київ

Декоративні екрани виготовляються з різних матеріалів. Це може бути скло, дерево, пластик або МДФ. Однак найбільш практичними є екрани для радіатора, виготовлені з перфорованого листа металу. Такий виріб легко оформити в будь-якому вподобаному стилі і таким чином органічно вписати його в інтер’єр.

Екран для батареї з металу має наступні переваги: ​​

  • Висока тепловіддача, на відміну від скла або дерева;
  • Поліпшення циркуляції повітряних мас і, як наслідок швидке прогрівання приміщень;
  • Здатність зберігати форму в будь-яких умовах експлуатації;
  • Міцність і висока зносостійкість;
  • Легко подається чищенні, не боїться впливу побутової хімії;
  • Відмінно захищає батарею від бруду і накопичення пилу.

Екран на батарею з перфорованої сталі також відмінно захищає від інфрачервоного випромінювання. Він легко встановлюється і без проблем піддається демонтажу. Саме тому, такі металеві вироби користуються великою популярністю у дизайнерів житлових, комерційних і робочих інтер’єрів.

Якими бувають декоративні екрани на радіатори

Екрани за конструктивними особливостями діляться на три типи:

  • У вигляді передньої плоскої панелі;
  • У формі короба, який закриває батарею з трьох сторін;
  • Навісні конструкції з кришкою або без такої.

Кожен тип має власні переваги. Так плоскі панелі мають найнижчу вартість. Короба відмінно приховують непоказний вигляд радіаторів, дозволяючи без проблем підніматися теплому повітрю. Навісні конструкції в відповідному оформленні гармонійно вписуються в загальний дизайн інтер’єрів. Моделі з кришками можуть грати роль невеликих полиць, а без кришки виконувати функцію практичних і стильних архітектурних елементів.

Вибираючи модель екрану, варто пам’ятати про безпеку та зручність експлуатації. Решітка повинна швидко зніматися в разі аварії, а до вентилів і дроселів повинен бути забезпечений вільний доступ. І, звичайно, сподобався металевий екран не повинен погіршувати теплообмін в кімнаті.

Недорогі декоративні екрани для батарей опалення під замовлення

Самостійно займаючись ремонтом і облаштуванням власної квартири можна непогано заощадити. Суттєво зменшити витрати допоможе виготовлення елементів декору, таких як перфоровані решітки на радіатори, під замовлення.

ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» – спеціалізоване підприємство з виробництва металевих конструкцій будь-якої складності. Для створення стильних екранів складної форми застосовується технологія лазерної нарізки металу . Клієнти мають можливість вибрати майбутній дизайн або замовити виготовлення решіток для радіаторів будь-якого розміру за власним ескізом.

Дізнатися вартість і терміни виготовлення декоративних екранів з металу для батарей опалення можна на сайті metallservice.com.ua/uk . Досвідчені менеджери допоможуть створити заявку, провести оплату і замовити швидку доставку в будь-який регіон України.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *