Дорожные металлоконструкции

Дорожні металеві конструкції

Дорожні металеві конструкції

Дорожні металоконструкції – це все ті елементи і системи елементів, які використовуються в будівництві дорожнього полотна і в забезпеченні безпеки руху автомобілістів і пішоходів. Балка, огорожу, дорожній знак – це все металоконструкції.

Призначення дорожніх металоконструкцій

Функції таких виробів відрізняються в залежності від їх призначення і бувають:

 • огороджувальними:
 • захисними;
 • рекламними.

Дорожные рекламные металлоконструкцииКонструкції для доріг підвищують безпеку магістрального руху, дозволяють швидко зводити надійні мости, розвивати автомобільну інфраструктуру. Так, мостові опори, пішохідні парапети, мости використовуються безпосередньо для будівництва магістралей. Переходи, огорожі, стовпчики, освітлювальні щогли, ліхтарні стовпи забезпечують безпеку руху. Окремий види дорожніх металоконструкцій формують різного роду загороджень, їх завдання – теж максимальний рівень безпеки водіїв і пішоходів. Наприклад, це металеві вироби секційного типу, які використовуються для обгородження пішохідної зони, велосипедної доріжки, прилеглої території, тротуару та інших ділянок дороги від проїжджої частини автомагістралі. Характерна особливість таких огорож – особливе заповнення секцій, яке значно підвищує міцність каркаса і робить готовий виріб більш привабливим.

Окремо варто згадати різні дорожні знаки та рекламні щити. Це теж дорожні металоконструкції, але функціональне призначення у них інше – інформувати учасників руху про правила, напрямки руху і просувати товари. Це і покажчики, інформаційні щити, конструкції для їх установки.

Ограждающие дорожные металлоконструкции

Серед дорожніх металоконструкцій особливою популярністю користуються опори освітлення – їх використовують часто і повсюдно. Також як і рамні опори – останні використовуються для установки дорожніх знаків, світлофорів та камер відеоспостереження. Їх перевага – універсальність, оскільки монтувати на рамні опори можна все, що заманеться.

Використання металоконструкцій при будівництві дорожньої інфраструктури має критичну важливість. Завдяки таким конструкціям, скорочується відстань між населеними пунктами, а люди можуть використовувати сучасні мости і магістралі, що не переживаючи за свою безпеку.

Бувають декоративні дорожні металоконструкції. У такому випадку їх проектують за індивідуальним замовленням для прикраси екстер’єру. Вони можуть виконувати відразу кілька функцій: декоративну і захисну, наприклад.

Класифікація дорожніх металоконструкцій

Класифікацій є кілька, з різними критеріями в основі. Так, за особливостями застосування вони бувають:

 • збірними.
 • стаціонарними.
 • трансформуються.

Інший критерій – це особливості виготовлення металоконструкцій. За таким параметром вироби бувають зварного, клепаного, штампованого, литого, комбінованого типу.

Особливості виробництва

Метал – матеріал універсальний, а тому використання його для будівництва дорожнього полотна, захисних конструкцій і покажчиків більш ніж виправдано. Ключові переваги металевих дорожніх конструкцій – це:

 • висока міцність. А це запорука надійності. Метал зберігає форму і властивості тривалий час.
 • довговічність. Експлуатуються тривалий час, часто – підлягають ремонту;
  стійкість. Витримують сейсмічні явища, механічні та фізичні дії, вплив високих / низьких
 • температур, вологи;
 • невелику питому вагу. Плюс цього – в простоті установки конструкцій.
 • простота в транспортуванні. Тому доставити і встановити їх можна швидше.
 • відсутність складнощів при ремонті. Для обслуговування знадобиться менше робітників і часу.

Для виготовлення дорожніх конструкцій використовується високоміцна сталь, чавун, кольорові метали і різні металеві сплави. Важливо, щоб металоконструкції були стійкими до дії вологи, тому часто застосовуються технології металообробки для додання їм антикорозійних властивостей.

Ми виготовляємо дорожні конструкції з металу різної складності і призначення. Беремося за проекти з 0 (які вимагають проектування) і стандартні вироби. Виробництво строго регламентовано міжнародними та вітчизняними стандартами, супроводжується суворим контролем на кожному етапі. І за рахунок наші дорожні металоконструкції відповідають найвищим вимогам якості, надійності і безпеки.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: