Фрезерні роботи на замовлення в Києві

Фрезерні роботи в Києві

Фрезерні роботи вкрай важливі, а іноді навіть незамінні для виготовлення різних деталей. Адже якщо порівнювати з литтям, присутня висока точність розмірів деталей. За допомогою спеціальних верстатів фрезерна обробка деталей виходить дуже точною. На фрезерувальних верстатах можна обробляти різні види поверхонь. І виготовляти з заготовок деталі будь-яких форм і розмірів.
ТОВ “Метал Монтаж Сервіс” є лідером токарно-фрезерних робіт в Києві. В нашій роботі ми використовуємо спеціалізовані верстати та інструменти. Великий досвід роботи наших фрезерувальників дозволяє їм з легкістю виконувати будь-яке поставлене завдання. Фрезерування металу – це наш профільний вид діяльності. Тому ми оснастили нашу майстерню надійним спеціалізованим обладнанням. Великий досвід в металообробці гарантує виконання замовлень в заздалегідь обумовлені терміни. При цьому якість деталей завжди залишається на найвищому рівні.

Фрезерні роботи на замовлення - фрезерна різка металу, Київ, Україна

Фрезерні роботи під замовлення

Часто замовникам потрібні особливі деталі згідно ескізу. Ми робимо вироби з металу на замовлення, пропонуємо нашим клієнтам широкий перелік послуг по металообробці заготовок на фрезерних верстатах. Кожна робота виконується строго відповідно до технічної документації замовника з урахуванням всіх нюансів. Просто надішліть нам на електронну пошту ескізи майбутніх деталей. У короткі терміни наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення деталей замовлення. А також обговорять з вами вартість і терміни виконання робіт. Адже це залежить від ряду нюансів: який вид обробки необхідний, кількість виготовлених деталей і їх складність. Тому для кожного замовника прорахунки виконуються індивідуально. Наші менеджери завжди підтримують зв’язок із замовником і надають найбільш вигідні умови для реалізації їх замовлення.

Фрезерні роботи - різання металу фрезером, Київ, Україна

Які види фрезерної обробки металу ми виконуємо?

Наші фрезерувальники роблять торцеву, кінцеву, фасонну і периферійну фрезерування металу. Будьте впевнені, вони впораються з любимо видом металообробки в Києві і складуть конкуренцію кожному представнику аналогічних послуг. Адже на нашому боці досвід, високоточне обладнання і бажання працювати на результат.

  • високоточна фрезерування металу;
  • фрезерні послуги по листовому металу;
  • фрезерна різання металу на замовлення в Києві;
  • фрезерні роботи по металу будь-якої складності;
  • фрезерна різка на верстатах з ЧПУ в Києві і по Україні.

Фрезерні роботи по металу Київ, Україна

Фото наших фрезерних робіт (фрезерна різка по металу)

Фрезерування металу Київ

 фрезерування металу Київ

Фрезерні роботи по металу Київ

Крім того, наша компанія надає наступні послуги:

  • слюсарні та токарні роботи
  • механічна обробка металовиробів
  • виробництво технологічної оснастки та металоконструкцій
  • виробництво вузлів

Фрезерні та токарні роботи ми проводимо суворо відповідно до ескізами, які нам надає клієнт. Досвід наших працівників дозволяє їм виконувати замовлення швидко, чітко і на високому рівні. При цьому кожен етап обробки деталей супроводжується суворим контролем якості і точності виконання роботи. Наше обладнання вигідно відрізняється високою точністю, великою мірою продуктивності і надійності.

Замовити високоточні фрезерні роботи за доступною ціною

Ми цінуємо кожного замовника і прикладаємо максимум зусиль для того, щоб ви залишилися задоволені. Саме тому у нас така велика кількість постійних клієнтів. Нас рекомендують друзям і знайомим.

Якщо у вас виникли якісь питання, необхідно лише набрати наш номер телефону. Або напишіть на електронну пошту. Менеджери ТОВ “Метал Монтаж Сервіс” проконсультують вас по всіх виниклих питань.

У вас є необхідність у виробництві серійних або одиничних деталей? Наші професіонали вже готові приступити до роботи! ТОВ “Метал Монтаж Сервіс” – надійний партнер, з яким можна довірити фрезерні роботи будь-якого обсягу та складності. Кращі фрезерні роботи в Києві за доступними цінами – тільки у нас!

Всі роботи виконуються чітко за кресленнями та ескізами замовника, тому Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом. При будь-яких питаннях вам на допомогу прийде наш менеджер-консультант, при цьому вам досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті.

ТОВ Метал Монтаж сервіс