Замовити згинання металу в Київ, гнучка листового металу

Компанія “Метал Монтаж Сервіс” пропонує послуги з гнуття листового металу різної товщини на своїх виробничих потужностях в Києві. Наше згинальний обладнання і досвід в металообробці дозволяє виконати гнучкі роботи по листовому металу товщиною до 10 мм. (Гнучка 10 мм на довжині до 1 метра, і гнучка 6 мм на довжині 2,5 метра).

Ви можете замовити послуги з гнуття деталей з металу в Києві, а саме: зігнути швелер (гнучка швелера), зігнути куточок з металу (гнучка куточка), зігнути профіль з металу (гнучка профілю), зігнути щабель металеву (гнучка ступенів сходів), гнучка металевих деталей і елементів на замовлення. Наше виробництво дозволяє виконати будь-яку складну згинання металу. Ціну уточняйте у менеджера.

Гнучка листового металу Київ

Наші співробітники готові реалізувати як великий так і дрібне замовлення. Ми працюємо і приймаємо замовлення по всій Україні (гнучка листового металу за адекватною ціною).

Гнучка листового металу в Києві на замовлення на верстатах!

Ви можете придбати метал і послуги з гнуття листового металу в нашій компанії “під ключ”. Всі роботи виконуються протягом 2-4 робочих днів. Завантаження виробництва плавно розподіляється і ми вас ніколи не підведемо. Ви можете замовити згинання металу вже сьогодні на замовлення в Києві.

Гнучка листового металу для виробництва профілю до 5 мм

Нові можливості при згинанні листового металу в Києві!

Гнучка листового металу в Києві до 5 мм завтовшки

Замовити згинання металу листового недорого, Київ, Україна

Гнучка листового металу – це холодна технологія обробки металу. З цією метою застосовуються профілегибочні і листозгинальні верстати, які розраховані на роботу з холодним прокатом. Необхідно розуміти, що послуги згинання металу актуальні далеко не для всіх марок стали, тому всю роботу повинні проводити професіонали, які вирішать всі поставлені завдання на вищому рівні.

Замовити вальцювання і згинання металу Київ, Україна Гнучка металу на замовлення має одну важливу характеристику – радіус вигину. На лістогибочном обладнанні неможливо отримати товщину менше, ніж товщина листа. Цей фактор визначає діапазон товщини стали, яка піддається згинанню. Якщо лист стали має товщину вище 8 мм, тоді подібна технологія вже не може застосовуватися. У свою чергу гнучка металу з тонколистовим прокатом буде максимально ефективною. При цьому всім ціна згинання металу максимально ефективна. За допомогою такої технології ви маєте можливість отримати:

  • деталі різних конструкцій;
  • гнуті металеві профілі;
  • несучі та кріпильні елементи електротехнічного обладнання;
  • нестандартні вироби і корпусні деталі.
[Su_custom_gallery source=”media: 1308,1309,1310,1311,1312,1313,1314,1315,1316,1317,1318,1319″ link=”image” width=”140″ height=”200″]

Ціна згинання листового металу безпосередньо залежить від того, яка була товщина листа і інших характеристик замовлення: складність, обсяг і т. Д. Тому фіксованої вартості немає. Зорієнтувати за цінами вас завжди може наш менеджер-консультант.

Завод металоконструкцій ТОВ Метал Монтаж сервіс