винтовые лестницы из металла

Гвинтові металеві сходи

Гвинтові сходи з металу

Гвинтові сходи з металу втілюють собою стиль і повну надійність. Всі погодяться, що ця конструкція не тільки пов’язує між собою поверхи, а й є часом головним елементом всього інтер’єру в приміщенні. Від того наскільки оптимально підібрані її розміри, залежить те, наскільки гармонійно вона буде виглядати в будинку.

Простота и стиль

Такі системи як не можна, до речі, підходять до набирає популярність стилю в обробці приміщення, мінімалізму. Сходові металоконструкції можуть бути як основною частиною інтер’єру, так і частково бути прихованими від очей. Останній варіант не займає багато корисного простору і просто ідеальний для невеликих площ.

Основний акцент в таких варіантах роблять на сходинки, оскільки сама конструкція не має на увазі спеціальних прикрас. До переваг гвинтових металоконструкцій можна віднести:

  • універсальність, що дозволяє вписуватися в будь-яке приміщення;
  • невеликі габарити;
  • доступну ціну.

Конструктивні особливості

В даному спорудженні є деякі особливості, що відрізняють її від інших варіантів. Гвинтові сходи металева не має майданчиків між маршами, як у інших систем. Проступи прикріплюються до основи з круглої труби, утворюючи гвинт.
Самі ступені можуть кріпитися до стіни або тільки до опори. У деяких випадках можна спостерігати кріплення сходинок на вигнутих тятивах. Завдяки такому ексклюзивному варіанту вся система не виглядає громіздкою. Дані металоконструкції прийнято вважати найбільш витонченими серед усіх сходових систем.

Для забезпечення найбільшої безпеки сходинки бажано покривати прогумованим матеріалом. Для більш естетичного вигляду на нього наносять декоративне покриття.
Для більш оригінальних моделей можуть бути використані сходинки з кованого заліза. Вони надають сходах абсолютно особливий вид. Такі моделі відрізняються високою ціною, але і виглядають вони звичайно просто шикарно.

Незважаючи на те, що моделі з гвинтовим розташуванням сходинок намагаються не обтяжувати поручнями і громіздкими огорожами, дуже непогано виглядають конструкції, виконані з поручнями з кованих виробів, а поручні зазвичай виготовлені з дерева. Такі шикарні варіанти здатні стати «родзинкою» будь-якої будівлі.

Сучасні технології дозволяють виконувати моделі в ультрасучасному стилі. Ступені таких сходів можуть бути виконані зі скла, а поручні у вигляді хромованих прямих елементів гармонійно доповнюють всю конструкцію.

Зовнішні металоконструкції

В даний час при проектуванні нового будинку враховують найменші деталі. Часто можна зустріти варіанти розташування гвинтових сходів не тільки всередині будівлі, а й зовні. Це безумовний ексклюзив, зустрічається поки вкрай рідко.
Проте, дані моделі металевих сходів повинні виконуватися з більш міцного металу і оброблятися спеціальними складами, які будуть захищати поверхню металу від корозії. Ідеальним варіантом є вироби з нержавіючої сталі, але за ціною вони будуть коштувати в кілька разів дорожче звичайного металу, обробленого спеціальними полімерними складами.

Гвинтові сходи металева – це не тільки необхідний елемент багатоповерхового будинку, що з’єднує поверхи. У сучасному світі це унікальний і невід’ємний предмет інтер’єру, що прикрашає ваш будинок.

Ви можете придбати системи, які вимагають складання, а можете звернутися до фахівців, які допоможуть вам розробити проект і виконати сходи, враховуючи ваші побажання. Адже не дарма сьогодні гвинтові сходові системи вважаються найбільш вишуканими і гарними.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: