Каркасное строительство

Каркасне будівництво

Каркасне будівництво – перспективний і популярний напрям. Монтаж металоконструкцій на фундамент або підготовлений майданчик допомагає в найкоротші терміни зводити будівлі промислового (цехи, склади) і громадського призначення з великими прольотами (павільйони, гаражі, ангари).

Каркасне будівництво з металоконструкцій

Без металевих каркасів немислимо будівництво веж, опор ЛЕП, мостів, шляхопроводів і навіть простих сходів. До того ж, установка металевих конструкцій неймовірно популярна в рекламі: бігборди, фасадні вивіски, металеві риштування, стели.

Надійність і довговічність споруди прямо залежить від якості деталей і збірки. Звертаючись до фахівців, клієнт завжди впевнений, що проблем не виникне як на етапі роботи, так і під час всього розрахункового терміну експлуатації будівлі.

Основні методи монтажу металоконструкцій

Компанія виконує роботи будь-якої складності, незалежно від типу конструкції і її походження (виготовлена нашими партнерами або надається замовником). Фахівці компанії досконально вивчили специфіку матеріалів, знають, як правильно розподілити навантаження і можуть призвести монтаж металоконструкцій з удосконаленнями, якщо інженери десь не допрацювали.

Основні методи установки конструкції:

  1. Сварка,
  2. Кріплення через з’єднання.

Більшість капітальних будов мають зварений каркас. Технологія універсальна, оскільки сучасні способи зварювання матеріалів дозволяють з’єднувати мало не будь-які метали. Без зварювання не обходиться монтаж металоконструкцій складної форми.

Головне тут – вмілі руки фахівців. Тільки професіонали зможуть зварити конструкцію так, щоб метал не повело, технологічні зазори були повністю витримані, а в місця, схильні до корозії, не потрапляла волога.

Монтаж металоконструкцій через різьбове з’єднання – перевірений метод швидкої збірки. Його основна перевага в простоті і мобільності. Ще з заводу в деталях зроблені всі отвори. Залишається тільки зібрати «великий конструктор», який через час можна буде розібрати і перевезти на інше місце. Але робота відповідальна. Якщо конструкція скріплена не по технології, ні про яку довговічності не може йти й мови.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс 

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: