Промышленные металлоконструкции

Промислові каркасні металоконструкції

Промислові металоконструкції

Сфер застосування металоконструкцій різних видів, як листових, так і каркасних, в сучасному світі дуже багато. В основним же вони використовуються в промисловому будівництві.

До листовим конструкціям можна віднести різні ємності (ванни, резервуари, бочки тощо), огорожі, труби та ін. Всі ці конструкції повинні витримувати різні дії, тому до них пред’являються високі вимоги по стійкості до агресивних середовищ, міцності і стійкості.

Каркасні металоконструкції

Каркасні металоконструкції – спроектовані вироби з групи різних металевих елементів, з’єднаних між собою певним чином. Збірка каркасних металоконструкцій виробляється на місце установки, і зібрані таким чином в один каркас елементи здатні витримати значні навантаження. На основі каркасних металоконструкцій в наш час збираються найбільш будівель, як промислові, так і цивільні. У промисловості таким чином зводяться великі ангари, всередині яких розміщуються виробничі цехи, складські приміщення тощо.

Залежно від вимог замовника такі будівлі можна утеплити або залишити неутеплені.

Каркасні металоконструкції дозволяють в рази знизити вартість будівництва будівель, в порівнянні з традиційними. Також відбувається і виграш за часом, оскільки монтаж металоконструкцій виробляється швидко. Крім суто будівельного застосування каркасні металоконструкції в промисловості використовуються при виготовленні цехового вантажопідйомного транспорту. Завдяки високим зносостійким властивостям вони забезпечують високу надійність при інтенсивній роботі в умовах промислового виробництва.

Зведення будинків – не єдина область застосування металопрокату. До промислових металоконструкцій відносять також естакади, мости, вежі, і щогли. Всі ці об’єкти практично повсюдно зустрічаються на промислових об’єктах і безпосередньо беруть участь у виробничому процесі, як окремі одиниці, так і в якості складових елементів різних механізмів.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: