Лазерная фрезеровка металла

Лазерне фрезерування металу

Лазерне фрезерування металу – послуга з обробки металу

Лазерне фрезерування металу – це одна з найбільш популярних послуг в сфері металообробки. Це пов’язано з тим, що саме верстати для обробки лазерним променем практично всі є досить сучасним, а також високотехнологічним устаткуванням. Такий тип фрезерування зазвичай поширений як на великих заводах металоконструкцій промислового призначення. Так і в індивідуальних майстерень, які займаються виготовленням елементів дизайну інтер’єру.

В даний момент всі верстати є автоматизованими. Це дуже важливо, тому що в умовах сучасності мінімізація людського впливу на виробництві, є одним з основоположних для вдалого результату. А з огляду на важливість точності у фрезерної обробки металу лазером – це не просто перевагу, а справжня необхідність.

У чому перевага лазерного фрезерування перед іншими видами обробки?

Раніше, часто використовували виключно такі види обробки: плазмова різка , рубка металу, штампування. А також фрезерна і токарне оброблення. Але, не дивлячись на те, що такі типи обробки все ще затребувані, лазерне фрезерування має такі переваги: ​​

 • Максимальна точність різання різного типу і товщини металевих листів.
 • Швидке виготовлення замовлення.
 • Можливість виготовлення великих обсягів замовлення.
 • Ширина різу всього 0,2 міліметра.
 • Поверхність фрезерування максимально гладка.
 • Повний різноманітність номенклатури виробів.
 • Не потрібні зайві витрати для здійснення підготовки виробництва.

Крім цього, можливість обробки лазером різного типу матеріалів. Включаючи не тільки метал, але також і дерево, деякі види пластику. Більш того, можуть бути абсолютно різні деталі за складністю та обсягом. Лазерне фрезерування металу, передбачає той же функціонал, що і звичайна фрезерування. Але на відміну від механічного впливу, лазер не вимагає подальшої обробки, не залишає рваних нерівних країв.

Які бувають види лазерного фрезерування?

Лазерне фрезерування – це обробка металу, яка здійснюється за рахунок нагріву і плавлення поверхні лазерним променем. На відміну від звичайного фрезерування, коли обробка відбувається за рахунок механічного впливу різного типу фрез.

Можна виділити три типи лазерного фрезерування:

 • Фрезерування профілів. Це також включає в себе такі профільні поверхні, як шестерні, віконні рами та багато іншого.
 • Відрізка металу.
 • Лазерне фрезерування поверхонь з великою площею.
 • кінцеві фрезерування. Для створення пазів і канавок.
 • Створення форм і отворів за дизайнерським проектом.

Завдяки такій різноманітності можливих робіт немає майже обмежень у вигляді виробів. Це можуть бути як невеликі деталі зі складним проектуванням для обладнання. Так і обробка металоконструкцій для майбутніх будівель. Або ж виключно декоративні вироби, для оформлення інтер’єру, архітектурних і дизайнерських робіт.

Від чого залежить вартість такої послуги?

Такий тип обробки має досить високу вартість. Але вона абсолютно виправдана перевагами лазерного фрезерування. Зазвичай вартість залежить в першу чергу від складності виконуваних робіт. А також від обсягу. Також, ціна за виконання такого замовлення може варіюватися в залежності від верстата для лазерного фрезерування і типу матеріалу.
Але, тим не менше, всі витрати виправдані, як якістю виробів, так і швидкістю виконуваної роботи. Лазерне фрезерування металу також може мати різну вартість в залежності від того – це спеціалізований завод або приватна майстерня.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс виготовлення металоконструкцій і монтаж металоконструкцій

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: