Лазерная гравировка листового металла в Киеве

Лазерне гравірування металу

Лазерна гравірування металу (під замовлення)

Гравірування – це нанесення ручною або механічним способом малюнка, напису на металевій, кам’яної, скляній або дерев’яній поверхні. Крім того, цей метод здавна використовують як один із способів різання.

На сьогоднішній день існує три основних типи гравіювання:

 • ручний. Для нанесення напису або малюнка використовується штихель. Це спеціальний ручний різець. Такий спосіб самий трудомісткий, ризикований і займає велику кількість часу.
 • механічний. Він припускає використання гравіювального пристрою з особливим фрезером. Зображення наноситься виключно на плоску поверхню виробу. Даний метод відрізняється точністю, зносостійкість малюнків.
 • лазерний. Він зарекомендував себе як найбільш ефективний, швидкий і практичний метод нанесення зображення. Використовується сфокусований лазерний промінь з регульованою потужністю, частотою коливання і швидкістю переміщення.

Технологія 

На сьогоднішній день провідні моделі лазерних верстатів оснащені можливістю програмного керування. Це дає можливість не тільки здійснювати процес гравірування, але також маркування та різання різноманітних матеріалів. Конструкція подібного верстата включає в себе робочий стіл, оптичну систему з набором лінз і дзеркал, лазерну лампу. А також пристрій для охолодження, повітряний компресор і процесор для програмного управління. Подібний агрегат має можливість наносити зображення растровим і векторним методами.

 • растровий метод дозволяє створити цілісний графічний образ.
 • векторний метод має на увазі нанесення на поверхню металу штрихів або кривих.

Принцип лазерного гравірування

Принцип нанесення такого гравірування полягає в стиранні одного або декількох шарів з поверхні. Це зумовлює появу рельєфних форм різного ступеня поглиблення. Запущена програма автоматично вибирає потужність променя, швидкість і силу його руху, а також кількість повторень. Дзеркала і лінзи дозволяють ідеально відтворити діаметр лазерного випромінювання.

Варто відзначити, що діаметр променя лазера досить тонкий – в кілька разів тонше діаметра людського волосся. Це дозволяє створити чітке зображення з чіткими деталями. Температура променя може досягати позначки в 20000 градусів. Завдяки цьому можливе гравірування на самих твердих поверхнях.

Особливості гравірування

Гравірування може бути нанесена практично на всі метали, навіть на оцинкувані та алюміній. Зображення відображається з точністю, не підвладне впливу зовнішнього середовища. Лазерне гравірування металу гарантує відсутність браку завдяки комп’ютеризації. Позитивним моментом є ціна на послуги. Адже вона залежить від типу металу, розмірів малюнка і термінів виконання замовлення. Нанести на поверхню металу можна абсолютно все – від логотипів до фотографій.

З огляду на проникаючі можливості променя можливе нанесення на кругові поверхні – кільця, фляги, термоси. Понад те, допускається нанесення на обидві сторони металу.

Варто відзначити, що чим глибше проникає промінь в поверхню металу, тим довше прослужить виріб. І при цьому не втратить первинний вигляд.

Найбільш поширені матеріали для гравіювання – бронза, латунь, мідь, алюміній і нержавіюча сталь. Головною умовою якісного нанесення гравіювання на метал є рівна поверхня з коливанням висоти близько 2-х міліметрів.

Лазерне різання

Як вже було сказано, верстати дають можливість не тільки наносити зображення, а й здійснювати послуги з лазерного різання, розкроювання і маркування листового металу. Завдяки сфокусованому впливу променя, сконцентрованої енергії і високої температури здійснюється ідеальний високоякісний розкрій металу. За рахунок відсутності механічного впливу можливий розкрій крихкого листового матеріалу. Більш того, даний метод гарантує відсутність деформацій, так як механічна дія абсолютно виключено. Лазерне різання листового металу зробило доступною можливість створювати різноманітну геометрію. А також за максимально короткий термін завдяки якісному програмному забезпеченню.

Отже, широке використання такого гравірування, різання, розкрою і маркування матеріалу можливе завдяки особливостям технологічного процесу. А також високої точності та відсутності пошкоджень та деформацій.

Лазерне гравірування

На базі підприємства здійснюється інноваційна, передова технологія – лазерне гравіювання, різка, маркірування листового металу. Це процес, що володіє певним рядом переваг:

 • обробка листового металу по точно наміченому контуру;
 • обробка, виготовлення без наслідків у вигляді задирок, нерівностей краю;
 • точність розкрою, маркування, гравіювання;
 • листовий метал обробляється з високою точністю;
 • якість лазера дозволяє працювати з будь-якими видами металу;
 • ймовірність деформації листа від дії високої температури виключена.

Лазерне гравірування, різання листового металу є одним з видів діяльності компанії. Устаткування довірено рукам професіоналів з багатим досвідом. Це дозволяє гарантувати високу якість виконаних робіт. Їх технічний, професійний рівень здатний задовольнити суворі вимоги різних замовників, незалежно від форм, розмірів металу і виконуваного проекту.

Лазерне різання металу Київ

Високотехнологічне обладнання дозволяє виконувати замовлення на виготовлення деталей з листового металу на високому технологічному рівні. А метал може бути середніх, великих і дрібних розмірів. Ніяких подальших доробок не потрібно.

Лазерне гравірування – популярна останнім часом послуга. Але вона вимагає наявності дорогого устаткування, що пояснює вартість, яку деякі замовники вважають високою. Лазер використовується при виконанні наступних робіт:

 • лазерна різка ;
 • гравірування;
 • маркування;
 • гнучка листових металів;
 • вальцовка;
 • зварювання різних виробів, деталей;
 • зварювання деталей різних форм і розмірів, виготовлених з чорних металів.

Лазеру можна довіряти роботу будь-якої складності. Для цього на базі використовується високотехнологічне лазерне обладнання:

 • гнучкі верстати з програмним управлінням;
 • лазерне обладнання з оптоволоконними випромінювачами;
 • координатно-пробивну обладнання.

Щоб отримати більш детальну інформацію, зверніться до менеджерів або залиште заявку в контактній формі.

Напрямок діяльності

Технологія лазерного гравірування, різання, маркування деталей використовується для виробництва деталей в різних галузях. А саме машинобудівній, авіаційній, сільськогосподарській, медичній галузях. Це підприємства, де поява неточностей неприпустимо і лазер задовольняє високим вимогам. Основний напрямок в роботі:

 • виготовлення деталей;
 • елементи для стелажів та іншого складського обладнання;
 • шафи для розміщення трансформаторного та іншого електричного обладнання;
 • маркування, гравіювання деталей (символіка, логотипи, важко відтворювані контури);
 • заготовки для різного устаткування;
 • великі і дрібні елементи декору для офісних та приватних приміщень.

Як працює лазерне обладнання

Це високотехнологічне обладнання з програмним забезпеченням. Все, що має з’явиться на поверхні металу, проектується на моніторі комп’ютера. Всі написи, маркування наносяться в напівавтоматичному режимі. Людиною задається команда, яка миттєво виконується, і лазерне гравіювання переносить зображення або напис на метал.

Ще кілька років тому таку роботу виконували лише спеціально навчені майстри. Якість зображення, напис залежали від його настрою, стану здоров’я і не завжди відрізнялися високою якістю. Лазер, що прийшов на зміну людським рукам, справляється з цим миттєво і якісно. Принципи і технології, закладені в програму верстата, припускають використання різних методів нанесення:

 • растровий, коли зображення або напис наноситься за допомогою безлічі дрібних точок;
 • векторний, зображення наноситься за допомогою безлічі тонких ліній з чітким позначенням контуру.

Тут не використовується фарба. Малюнок з’являється на металевій поверхні за рахунок теплової енергії, створеної лазерним променем.

Все настільки просто відбувається, що стає зрозуміло навіть школяреві. Лазерне гравірування трохи нагадує процес випалювання на дереві, з використанням збільшувального скла. У цій дитячій забаві було важливо зловити сонячний промінчик і направити його в потрібну площину. Точно так само відбувається з лазером, але без участі людських рук. Всю роботу довірили спеціальному станку.
Лазер перетворює енергію імпульсивної або дугового лампи в потужний промінь. І швидко направляє його на металеву поверхню. Він відтворює зображення і виробляє обрізку для деталі, набраної на моніторі. Теплова енергія при контакті з металом випаровує або випалює частки по строго заданих параметрах. Грані просто ідеальні і не вимагають додаткової шліфовки.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс виготовлення і монтаж металоконструкцій , лазерная різання металу , токарно-фрезерні роботи

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: