Лазерна різка металу (Київ)

Лазерна різка металу

 Лазерне різання металу Київ

Лазерна різка металу – це сучасна технологія обробки металу, в якій в якості ріжучого елемента є лазер високої потужності. Управління лазером (спрямованість, фокусування, концентрація потужності) здійснюється комп’ютером. Така технологія дає можливість отримати дуже тонкі розрізи з мінімальною зоною температурного нагріву. Що практично виключає механічну деформацію металу.

Основні переваги

 1. Можливість виконання розкрою листового металу по будь-якій траєкторії , включаючи найскладнішу.
 2. Висока якість виготовляється продукту, порівнянне з якістю великосерійного виробництва, а в більшості випадків і більш високої якості внаслідок здійснення контролю якості за кожним виробом з боку наших співробітників.
 3. Висока точність розкрою і різання металевого листа з допуском 0,1 мм.
 4. Немає необхідності подальшої механічної обробки деталей, тому що відсутня деформація металу на краях (кордонах) різання.
 5. Лазерна порізка металів Дозволяє сформувати не тільки серійний замовлення , а й штучне виготовлення , оскільки обсяги замовлення не впливають на технологічний процес або вартість. З урахуванням цього в якості Замовника може виступати не тільки підприємство, а й фізична особа
 6. Істотна економія часу при виробництві нестандартних металевих деталей. Це саме та ситуація, при якій на підготовку креслення піде часу більше, ніж на її виготовлення.
 7. Значна економія металу . При необхідності виготовлення декількох деталей з листового металу, розкрій проводиться максимально щільно, для отримання мінімальних технологічних відходів. В першу чергу залежить від конфігурації деталей і від якості роботи проектувальника (розробника) самої деталі.
 8. Доступні ціни , що досягається відсутністю ручної роботи, необхідності виготовлення штампів, прес-форм або додаткових пристосувань.

Варто відзначити, що при замовленні немає необхідності додатково купувати і вести до нас сам метал. Ми це зробимо самостійно і, при цьому, за найвигіднішими цінами. Вам потрібно буде тільки забрати вже готові вироби.

Обладнання

Для різання металу застосовується верстат лазерного різання марки HSG з розмірами робочого столу 1500х3000 мм, що дозволяє виготовляти деталі в межах зазначених габаритів робочого столу.

Верстат для порізки металу дає можливості розрізати лазером як звичайну листову сталь, так і нержавіючу сталь.

При різанні звичайної стали, допустима товщина деталі становить від 0,5 до 12 мм, для нержавіючої сталі – від 0,5 до 5 мм.

Сфера застосування

 Замовити лазерну порізку стали або нержавійки (Лазерне різання металу)! Найвища точність і якість одержуваної кромки дозволяє створювати вироби в приладобудуванні, авіаційній промисловості, автомобілебудуванні, медичної галузі. Лазерна різка широко застосовується в промисловості та будівництві.

Окремі приклади виробів, створених за допомогою лазерного різання металу:

 • запчастини для автомобілів, техніки;
 • елементи для стелажів, підставок;
 • вендінгове обладнання;
 • трансформаторні шафи;
 • рекламна продукція: шаблони, об’ємні букви, вивіски;
 • візерунок, герб, важкий контур технологічних матриць;
 • заготовки для ліфтового обладнання;
 • елементи для інтер’єру і т. Д.

Технологія лазерної різки металу

 Сучасний верстат для лазерної порізки металу в Києві! В основі технології лазерної різки лежить те, що промінь має точний напрям і виходить при роботі спеціалізованого обладнання. Контакт лазера з поверхнею в таких випадках дорівнює кільком мікрона, а кристалічні решітки матеріалів досягають температури, необхідної для плавлення металу.

Мінімальність зіткнення променя з поверхнею забезпечує те, що інша частина деталі не нагрівається під час роботи. Це забезпечує безпеку персоналу при використанні обладнання.

Ще однією перевагою є похибка, яка досягає мінімуму. У місцях розрізу метал плавиться і відразу випаровується, википає. При цьому відстань від обладнання для лазерного різання металу до деталі має становити пару сантиметрів, але не більше.

Для роботи допускаються металеві деталі невеликої товщини, інакше лазерний промінь може не впоратися з поставленим завданням.

Робота настільки акуратна і ефективна, що деталь, оброблена подібним способом, може не оброблятися додатково і відразу віддається до наступного необхідного процесу або в використання. Це значно економить витрати виробника.

І хоча головним призначенням є вирізання деталей і заготовок, за допомогою лазерного обладнання можна фрезерувати і просвердлювати поглиблення необхідного діаметра і глибини. Основним недоліком є ​​неможливість внутрішньої різьби.

Обладнання для лазерного різання металу відмінно підходить для виконання гравірування, в такому випадку не варто застосовувати важке у використанні обладнання, а діаметр лазерної установки повинен бути мінімальним.

Плюси і мінуси

Хоча обробка лазером вважається найякіснішим і сучасним способом серед всіх інших, вона має як переваги, так і недоліки.

[Video width=”1920″ height=”1080″ mp4=”https://metallservice.com.ua/wp-content/uploads/2018/10/stanok-dlya-lazernoj-rezki.mp4″] [/video]

Плюси:

 • Через відсутність механічного впливу обробці можуть піддаватися будь-які метали: від тендітних до досить міцних матеріалів.
 • Найвища точність розрізу і рівно оброблені краї деталі. Відсутність дефектів при роботі.
 • Деталь відразу готова до використання і не вимагає подальшої обробки.
 • Через точності роботи є можливість кроїти деталі абсолютно будь-якої форми.
 • Для завантаження форми в апаратуру досить креслення, виконаного в будь-який креслярської програмі.
 • Висока ефективність в поєднанні з продуктивністю, яка на порядок вище.
 • Можливість компактного розміщення деталей на одному аркуші.
 • Загальна економія з боку використання ресурсів, фінансів і робочого часу.

Мінуси:

  • Досить дороге устаткування.
  • Чи не піддаються впливу і обробці метали з підвищеними властивостями, що відбивають.
  • Допустима товщина для оброблюваного металу – 20 міліметрів.

Послуги лазерного різання металу

Для розкрою і різання матеріалу досить підготувати креслення в форматах dxf. і dwg. (SolidWorks, AutoCAD (Inventor), КОМПАС-3D), а також відповідні тим же деталей візуалізації в форматі pdf. Але, якщо у Вас виникають питання при підготовці таких креслень, наші співробітники можуть зробити такі креслення за Вашими ескізами.

Наше підприємство (компанія Метал Монтаж Сервіс) здійснює різання листового металу в Києві та Київській області. Працюємо з чорної сталлю, нержавейкой, оцинкованими листами, різноманітними матеріалами, включаючи сплави, що погано піддаються обробці.

 • Розкрій і лазерна різка матеріалу (вуглецевої і нержавіючої сталі) проводиться на високоточному і потужному обладнанні
 • Замовлення виконуємо в точно обумовлені терміни. Можлива термінова лазерна різка металу в Києві та Київській області.
 • Підбираємо оптимально рішення для завдання будь-якої складності з максимальною економією бюджету замовника. При необхідності наші фахівці допоможуть Вам підготувати макет.

Вироби з металу, зроблені в результаті лазерної порізки

[Su_custom_gallery source=”media: 1039,1040,1041,1042,1043, 1044,1045,1046,1047,1048″ link=”image” width=”140″ height=”100″]

Від чого залежить вартість (ціна)

Ціна лазерного різання металу (в Києві) розраховується в індивідуальному порядку після вивчення технічного завдання замовника.

В ході розрахунку вартості лазерного різання металу за погонний метр враховується:

 • кількість деталей, процедур і циклів різу;
 • особливості матеріалу;
 • обсяг і складність роботи.

У прайс-листі ви можете ознайомитися з орієнтовними розцінками, як на лазерну різку чорного листового металу, так і на різку нержавіючої сталі (нержавійки).

Метал для виготовлення металоконструкцій і лазерного різання металу Замовники отримують за оптовими цінами нашого партнера MD eState.

Прайс на лазерну порізку металу

    Товщина, мм ЧОРНИЙ МЕТАЛ, ОЦИНКОВКА НЕРЖАВІЙКА
Ціна за 1 м.п. різу, грн Ціна врізки, грн.
без ПДВ/з ПДВ
Ціна за 1 м.п. різу, грн Ціна врізки, грн.
без ПДВ/з ПДВ
без ПДВ з ПДВ без ПДВ з ПДВ
0,5 5,50 5,50 6,60 6,60   10% від вартості   10% від віртості
0,8
1,0 6,00 7,20 10,90 13,08
1,5 7,00 8,40 13,70 16,44
2,0 9,00 10,80 17,90 21,48
3,0 14,00 16,80 31,00 37,20
4,0 17,00 20,40 57,70 69,24
5,0 20,00 24,00
6,0 28,00 33,60
8,0 39,00 46,80
10,0 49,0 58,80
12,0 59,0 70,80

Примітки:

 1. Можлива лазерна різка нержавіючої сталі із захисною плівкою.
 2. Різка вуглецевої сталі виробляється в кисневому середовищі.
 3. Різка нержавіючої сталі відбувається в середовищі азоту.

Терміни виконання робіт

Терміни виконання робіт, в першу чергу, залежать від завантаження нашого обладнання. Зазвичай, замовлення виконуються протягом 1-3 днів з моменту оплати замовлення.

Мінімальна вартість замовлення – 500.00 грн.

Метал для виготовлення металоконструкцій і лазерного різання металу Замовники отримують за оптовими цінами нашого партнера MD eState.

Замовлення на лазерну різку металу приймаємо по

тел. +38 (097) 681-92-02 ( laser@metallservice.com.ua )

Компанія ТОВ Метал Монтаж сервіс