Лазерная резка нержавейки

Лазерне різання нержавіючої сталі

Лазерне різання нержавіючої сталі

Лазерне різання нержавійки – це одна з дуже затребуваних видів роботи з металами. Металообробка такого типу має безліч переваг. Саме тому, для максимально швидкої і якісної роботи з нержавіючої сталлю застосовують саме різання за допомогою лазерного променя. Важливо, що можливе виготовлення виробів і деталей таким методом абсолютно будь-якої складності. А ще, можливо виконання деталей будь-яких розмірів.

Таку технологію для нержавіючої сталі застосовують як для листового матеріалу, так і для фігурного різання. Тому що, саме цей вид металообробки може забезпечити дві основні вимоги: швидкість виконання робіт, а також максимальна точність без ймовірності шлюбу. Що є незаперечною перевагою при виборі виду металообробки.

Сфери застосування нержавійки

Нержавейка дуже затребувана для виробництва виробів з металу . В першу чергу це пов’язано з тим, що нержавіюча сталь практично не піддається корозійного руйнування. Якщо ж говорити про інших перевагах, то варто виділити можливість її використання в побуті. При правильній обробці такий матеріал безпечний для людини. Таким чином, нержавіюча сталь має дуже широку сферу застосування.

Найчастіше таку сталь використовують для виробництва таких виробів:

 • Побутові прилади. Це може бути посуд, столові прилади, а також елементи декору меблів та багато іншого.
 • Застосування для деталей техніки. Наприклад, пральна машина має деталі з нержавіючої сталі (барабан).
 • Фурнітура.
 • Матеріали покрівельний, елементи фасаду.
 • Несучі конструкції для деяких будівель, а також вуличних стовпів.
 • Перила для сходів.
 • Також нержавіюча сталь застосовується для різних деталей і елементів автомобільної техніки. Включаючи навіть паливні баки і цистерни.
 • Медичні вироби. Включаючи деякі типи імплантатів.

Крім того, нержавіюча сталь застосовується як легкої, так і важкої промисловості. Найкращі вироби для роботи з агресивними середовищами виконані саме з нержавійки. Для космонавтики і верстатобудування активно застосовують нержавіючу сталь вже далеко не одне десятиліття.

Чому саме лазерна різка для нержавіючої сталі?

Багато хто задається питанням, який же вид металообробки підібрати. Лазерне різання нержавійки не самий бюджетний варіант робіт з металом, але, тим не менш, користується величезним попитом. Вибір саме цього методу вважають за краще, мотивуючи незаперечними перевагами.

 • Можливість різання контурів плоских деталей. Причому рівень складності може бути будь-хто.
 • Висока точність при виконанні обробки лазерним променем.
 • Вплив на маленьку локацію, завдяки чому пошкоджень немає.
 • Не потрібно обробка після, що важливо для швидкої здачі замовлення в експлуатацію.
 • Швидкість виготовлення разюче швидка.
 • Відсутність людського фактора. Фахівцем по роботі з верстатом для лазерного різання виставляється задані по кресленнях параметри. Після чого, автоматично верстатом виконується різання і незабаром замовник може отримати свої вироби.
 • Можливість використовувати листи нержавіючої сталі різної товщини.
 • Виготовлення виробів з нержавіючої сталі, які можуть використовуватися в різних сферах, включаючи промисловість.
 • Можливість виробництва як великих, так і досить дрібних деталей.
 • Сучасне високотехнологічне обладнання

Лазерне різання нержавіючої сталі, дійсно виграє по продуктивності, а також за якістю на тлі інших типів металообробки. Що робить її все більш популярною серед заводів і майстерень, які виконують роботи з нержавійки, а ще й інших металів.

Де виконується лазерна різка нержавійки?

Обладнання для такого виду роботи з металом хорошої якості має досить високу вартість . І, крім того, вимагає особливих навичок, тому що неправильне використання може позначитися на якості виробу. Саме тому, лазерну різку зазвичай виконують на заводах і виробництвах, які спеціалізуються на виготовленні, обробці і монтажі виробів з нержавійки та інших металів. Не варто довіряти приватним майстрам з незрозумілим обладнанням, це може обернутися зіпсованим матеріалом і марною тратою грошей.

ТОВ “Метал Монтаж Сервіс“, виконують будь-які роботи з нержавіючої сталлю. Включаючи різання даного матеріалу лазером. Завдяки новим і сучасним верстатів для лазерного різання і роботі висококваліфікованих фахівців, всі роботи будуть виконані в строк. Крім того, ми гарантуємо якісне виготовлення виробів будь-якої складності з нержавіючої сталі. Лазерне різання нержавійки – одна з найбільш затребуваних послуг на нашому виробництві.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: