Трафареты из металла

Лазерне різання трафаретів з металу

Трафарети з металу

Трафарети з металу – помічник практично першої необхідності в рівномірному нанесенні малюнка, візерунка або ж написи на будь-які поверхні. Це один з найбільш ефективних способів нанесення барвника. Зазвичай, такі трафарети являють собою металевий лист, на якому за допомогою лазера прорізаються необхідні форми. Такі вироби зазвичай можуть використовуватися далеко не один рік.

Найчастіше, такі трафарети робляться для нанесення:

 • Цифр.
 • Букв.
 • Різних геометричних і не тільки фігур.
 • Декоративних візерунків.
 • Позначок.
 • А також для маркувань і швидкісний нумерації.

Повноцінний текст (фраза або слово), також може бути прорізаний на металі з чіткими кордонами і без будь-яких похибок.

У чому перевага металевих трафаретів?

Якщо ми говоримо про міцність, то немає навіть сенсу порівнювати. На відміну від пластику, паперу або щільного картону – трафарет з металу практично неможливо зіпсувати. Таке вони не відволожиться, не зіпсується від фарби, його дуже складно зламати. А навіть якщо чимось забрудниться, метал без проблем можна очистити розчинником.

Не потрібно вміння працювати з фарбами або трафаретом – потрібно просто щільне прилягання до поверхні і рівномірне нанесення фарби. В результаті виходять гарні зображення з чіткими лініями без особливих зусиль і художніх здібностей. Що дуже зручно при ремонті, дизайні або навіть повсякденному оформленні. Загалом, такий виріб має дуже широку сферу застосування в будь-якій сфері.

Що відносно зручності, то металевий трафарет має достатню вагу, щоб щільно прилягати і при цьому важить не так багато для того, щоб його без проблем переносити і використовувати. Крім того, можливі різні методи нанесення барвистого матеріалу:

 • Кистями будь-якої товщини.
 • Балончиком.
 • Пульверизатором.

При всіх вищеописаних методах малюнок буде чистий, без помарок. І, найголовніше, немає ніяких обмежень ні в складності малюнка, ні в розмірі або формі. Тому, при виготовленні трафарету з металу за допомогою лазерного різання можна втілити будь-які ідеї та творчі задуми.

З чого виготовляються металеві трафарети і які вони бувають?

Найчастіше вироби, які отримують за допомогою лазерного різання роблять з нержавіючої сталі. Але насправді є ще ряд матеріалів, з яких виходять трафарети, не гірше ніж з нержавійки. Також використовують: алюміній і як більш економний варіант – оцинкування. З чого краще виготовити конкретний трафарет, ви зможете з’ясувати наш менеджер при оформленні замовлення, все залежить від очікуваних матеріальних витрат, середовища експлуатації та типу вироби.

Трафарети з металу можна розділити на такі типові вироби:

 • Настінні трафарети.
 • Для малювання.
 • Трафарети букв і цифр.
 • Для декорування різних поверхонь.
 • Для художнього розпису.
 • Вітражні трафарети.

За умови, що це не погіршує кінцевий результат, трафарети можуть бути з нанесенням різного типу отворів, наприклад цифри і букви, кілька різних фігур. Всі побажання замовника враховуються і обмовляється можливість практичного виконання.

Чому трафарети виготовляються за допомогою лазерного різання?

Крім лазерного різання застосовують хімічне травлення і гальванопластику. Але, саме обробка лазером є найбільш точною, якісно і при цьому вигідною економічно. Важливо також врахувати, що верстати лазерного різання оснащені числовим програмним управлінням. Це дозволяє вирізати будь-які отвори з високою точність, великою роздільною можливістю, так як малюнок переноситься з тих графічних файлів, які поставив оператор верстата.

Лазерний промінь завдяки своїй точності створює вироби, які часто не вимагають додаткової обробки і можуть відразу віддаватися на експлуатацію. Саме тому, незважаючи на те що обладнання дуже дороге, довговічність трафаретів, їх зносостійкість, якість і широка область застосування – повністю окупає всі враховані витрати на їх виготовлення.

Готові трафарети

У продажу є готові трафарети. Зазвичай, це вироби з базовими малюнками: шрифти, цифри, популярні слова. Також це можуть бути візерунки з геометричними малюнками або квітково-рослинна тематика. Безумовно, щось більш незвичайне, а також індивідуальне серед покупних трафаретів – годі й шукати. Але якщо у Вас немає особливих запитів, то варіант придбати готовий трафарет – хороший.

Що відносно вартості таких трафаретів – вона може варіюватися від мінімальної вартості простого невеликого трафарету – близько 100 грн. До високу вартість великих трафаретів для промислової сфери або складного дизайну, набору – 1000 грн і вище. Якщо Вам потрібні трафарети з металу з індивідуальним дизайном ми виготовимо вироби з огляду на всі вимоги з найвищою якістю і в потрібний термін.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс 

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: