Механическая обработка металлов

Механічна обробка металевих деталей будь-якої складності

Механічна обробка металів

Механічна обробка металів набула широкого поширення, так як вона дозволяє виготовляти деталі потрібного розміру і конфігурації. Технологічний процес механічної обробки може відбуватися під тиском або впливом ріжучого інструменту.

Штампування

Обробка металевої заготовки під тиском відбувається без втрати матеріалу, тому цей спосіб є більш вигідним в економічному відношенні. Заготівля може бути попередньо нагріта або залишатися холодною. У першому випадку вона кріпиться на нерухомому пресі і під впливом молота приймає потрібну форму.

Другий варіант робіт отримав назву штампування. В останні роки вона отримала широке розповсюдження. Перелік штампувальних робіт включає обтиснення, витягування, формування, разбортовиваніе, випинання, гнуття. Кожна з цих операцій дозволяє внести в деталі необхідні зміни. Наприклад, за допомогою згинання вдається надавати осі елемента потрібну форму, а витягування дає можливість виробляти вироби підвищеної складності. Нанесення на деталь бортиків і інших допоміжних елементів відбувається в результаті разбортовиванія.

Різання металу

Різання металу завжди пов’язана з утворенням стружки. Ріжучий інструмент знімає з заготівлі шар за шаром, поки вона не прийме потрібну форму і розміри. Цей вид обробки металів користується великим попитом, так як він ефективний, забезпечує високу якість робіт, відрізняється невеликою кількістю відходів. Ріжучий інструмент має тривалий термін служби і представлений декількома видами. Процедура заміни різця займає невеликий проміжок часу, тому не позначається на оперативності виконання замовлення.

Такі способи виробництва деталей вимагають застосування складного і дорогого обладнання. Це повинні бути прокатні стани, фрезерні, шліфувальні і токарні верстати, оснащені ЧПУ. Поряд з цим, буде потрібно штат кваліфікованих робітників, які зможуть успішно працювати на подібному обладнанні. Все це є в компанії, що займається механічною обробкою металу на професійному рівні. Саме сюди і слід звертатися в разі появи необхідності в подібній послузі.
Повна автоматизація процесу, програмний контроль над ним забезпечує оперативне отримання продукції найвищої якості. Виготовлені вироби будуть в повній мірі відповідати заданим розмірам і ступеня шорсткості, яка потрібна замовнику.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: