Металлические экраны

Металеві екрани для радіаторів з перфорацією

Металеві екрани – користь і декор

Металеві екрани з перфорацією, в першу чергу призначені для того, щоб приховати неестетичний вигляд радіаторів, особливо це стосується чавунних батарей. Але, при цьому, їх завданням також є те, що всі теплопровідні властивості повинні бути збережені. Такі екрани можуть мати різний дизайн, що дозволяє витримувати єдиний стиль приміщення без дорогої заміни радіаторів. Такі екрани з металу актуально встановлювати і в будинках (квартирах), і в офісах, втім, як і в будь-яких приміщеннях з опаленням радіаторами.

декоративні екрани для батарей опалення

Крім того, при правильному підборі матеріалу і виготовленні, металеві екрани для радіаторів з перфорацією НЕ будуть негативно впливати на температурний режим в приміщенні. Для цього важливо розуміти, якими властивостями володіє той чи інший матеріал. І вибирати не тільки за ціною і зовнішніми параметрами. Але також і враховувати таку властивість, як теплопровідність. Так як гарний декор і холодне приміщення – не найкраще поєднання, особливо, якщо це стосується житлової квартири.

З чого виготовляють екрани для радіаторів?

Металеві екрани для батарей опалення – це кращий варіант. Коли екран виготовлений з металевого листа – він має максимальну теплопровідність. Плюс до всього іншого, фарба, якою покривається екран, не токсична і безпечна навіть при великому нагріванні. Крім того, такі екрани складно деформувати і вони мають довгий термін експлуатації. Найчастіше з металів використовуються листи звичайної і неіржавіючої сталі.

декоративная решетка на батарею

Можна зустріти і застосування пластмас, пластиків і навіть композитів. Але, категорично не варто звертати увагу на такий тип продукції. Дані матеріали виділяють велику кількість шкідливих для організму людини речовин при перегріванні. Тому такі екрани можуть принести більше шкоди, ніж користі. Крім того, їх легко зламати.

решетка на батарею

Що відносно дерева, то воно не шкідливе, як пластик. Але при цьому через постійне нагрівання вони мають короткий термін експлуатації. Легко піддаються деформації і швидко приходять в непридатність. Навіть оброблена деревина може висихають або навпаки розбухати від вологи. Такі екрани можна розташовувати близько до радіатора, якщо потрібно збільшити термін експлуатації, а це забирає зайву площу приміщення.

Екрани на радіатор з металу – декоративне рішення

Як було сказано раніше, металеві екрани виготовляються з листової сталі або ж нержавійки. Виробництво екранів під замовлення виконується за допомогою однієї з провідних технологій обробки металу – лазерного різання. Лазерне різання металу – справді найкращий вибір в даному випадку. Крім швидкості виготовлення, мінімізації ризиків появи дефектів, є головна перевага для екранів – будь-яка складність обробки.

экран для радиатора

За допомогою лазера, можна створити перфорацію будь-якої форми. Так як на сам верстат для лазерної обробки задається програма з підготовленим кресленням. А область впливу лазера настільки невелика, що дозволяє виконувати практично ювелірну роботу. Тому, малюнок може бути абсолютно будь-якої форми. В залежності від вимог замовника до дизайну металевих екранів для батарей опалення. Тобто, це можуть бути не тільки банальні круглі або квадратні отвори, а різноманітні візерунки та малюнки. Логотип, фігурки – все це можливо реалізувати у вигляді перфорації на металевому листі (перфорований метал) за допомогою лазерної обробки. Металеві екрани – будуть служити довго, не знижуючи температуру опалення та без шкоди для здоров’я людини.

ТОВ Метал Монтаж Сервіспослуги лазерного різання металу (Київ)

 

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: