Металлические гаражи

Металеві гаражі для авто

Металеві гаражі

Для утримання свого автомобіля багато будують цегляний гараж, але вартість на матеріал досить висока. Власники автомобільного транспорту можуть вибрати більш економний варіант – це металеві гаражі. Вони мають масу переваг в порівнянні інших видів конструкцій. Якщо правильно утеплити і зібрати металеву конструкцію, то такий гараж може бути в експлуатації і в холодну пору року.

Види гаражів з металу

Металева конструкція вважається найкращим варіантом автовласника. Причому вам не знадобиться кладка стін і облаштування ґрунтовного фундаменту. У процесі складання металевої конструкції необхідно дотримати послідовність монтажних робіт.
Складальні роботи можна виконувати на фундаменті і без нього. Секційний гараж складається з каркаса, покрівлі і стін. Збірна конструкція легко піддається збірці, а також не вимагає залучення допоміжного обладнання. Вам знадобиться інструмент і 2 людини для допомоги в здійсненні монтажних робіт. Розміри і висота безпосередньо залежать від марки автомобіля.

Конструкція гаража

Перш ніж починати будівництво гаража, крім інструменту і матеріалу, необхідно зробити креслення. Стандартною вважається конструкція розмірами 3,2 на 5 метрів. Якщо дозволяє простір, то можна збільшити площу. Можливо, вам доведеться зберігати інструмент або будь-якої інвентар.

Переваги

  • Швидкість виконання складальних робіт. Для монтажу гаража знадобиться не більше двох днів.
  • Нескладний монтаж. Можна купити гараж з усіма комплектуючими елементами і виконати роботу своїми руками.
  • Конструкцію з металу облаштовують в будь-якій місцевості, незалежно від кліматичних умов.
  • Прийнятна вартість металевого гаража.
  • Тривала експлуатація та надійність всієї конструкції.
  • Економія коштів.

Гараж обшивають листовим матеріалом. В основному віддають перевагу профільований настил.

ТОВ Метал Монтаж Сервісвиготовлення і монтаж металоконструкцій, лазерна різка металу, токарні роботи

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: