Металеві сходинки

Металеві сходинки для сходів

Металеві сходинки для сходів не мають рівних, коли мова йде про міцність, довговічність і безпеки. Сходи з металу ідеальні для місць з великим потоком людей, промислових підприємств, приміщень з високою вологістю. Компанія «Метал Монтаж Сервіс» надає послуги з виготовлення всіх видів металевих ступенів і іншої продукції.

Особливості металевих ступенів для сходів

Крім підвищеної зносостійкості, для ступенів з металу характерні:

  • Стійкість до обмерзання на вулиці;
  • Можливість застосування протиковзких технологій;
  • Простий монтаж/демонтаж і ремонт.

Металеві сходинки для сходів виконуються з алюмінію, оцинкованої і нержавіючої сталі.

В іди металевих ступенів для сходів

Щоб металеві щаблі не були слизькими, їх поверхня не повинна бути ідеально рівною. Існує кілька типів металевих ступенів за конструктивними особливостями поверхні.

  1. Ґратчасті ступені виготовляються шляхом переплетення і зварювання металевих прутів, так щоб утворювалася решітка. Такі щаблі найчастіше застосовуються для сходів на вулиці, на них не накопичується волога і не утворюється шар льоду. Для кращого ефекту гратчасті ступені обробляють спеціальними складами проти криги.
  2. Профільовані сходинки робляться з рифленого металу, на який нанесені опуклості. Профільовані сходинки найміцніші, найбільш стійкі до зносу. Їх краще не встановлювати на відкритому повітрі через відсутність отворів для стоку води. Для установки на вулиці краще використовувати металеві сходи з профільованого гратчастого матеріалу. Інша назва – метал з просіченням. Лист алюмінію або сталі прорізається, і місця просечек піднімають вгору, формуючи рельєфну поверхню.
  3. Сітчасті ступені відрізняються від ґратчастих за способом виготовлення. Лист металу прорізається (використовується лазерна різка металу), а потім витягується в сітку. Такі щаблі дуже легкі, що не слизькі, підходять для металевих сходів, розміщених на вулиці. Сходинки, для виготовлення яких використовується простий перфорований лист металу, мають гладку поверхню, їх рекомендується встановлювати всередині будівель.

Монтаж металевих ступенів

До бічних частинах металевих ступенів для сходів обов’язково потрібно кріпити куточки з металу. В іншому випадку такі сходи буде небезпечною.

  • Сталеві куточки дуже міцні і недорогі, але можуть покриватися іржею, якщо краї погано оброблені.
  • Алюмінієві куточки набагато легше і не бояться корозії.
  • Куточки з гумовими вставками – не найдешевший варіант, але прекрасне антиковзне засіб. Вставки з гуми приклеюються спеціальним клеєм і для надійності додатково кріпляться гвинтами

Куточки із заліза можна кріпити за допомогою зварювання, алюмінієві кріпляться за допомогою болтів.

Такі ж методи застосовуються при монтажі металевих східців основі сходів. Кріплення зварюванням буде швидше, дешевше і надійніше, але установка за допомогою спеціальної фурнітури дає можливість швидкої заміни деталей, ремонту і демонтажу ступенів при необхідності.

Кращі металеві сходи від Метал Монтаж Сервіс

Київське виробниче підприємство Метал Монтаж Сервіс виготовляє будь-які види металоконструкцій, в тому числі металеві сходи. Технології виробництва дозволяють зробити ступені, як стандартні, так і по вимірах клієнта. Працюємо 25 років на ринку України, наш досвід – свідчення багаторічного довіри клієнтів. Щоб замовити металеві щаблі для сходів і іншу продукцію від виробника, звертайтеся на сайт компанії, або зв’яжіться іншим зручним способом.

[Su_custom_gallery source=”media: 1338,1339,1340,1341,1342″ link=”image” width=”180″ height=”140″]