Металокаркаси будівель на замовлення в Києві (монтаж по всій Україні)

Металокаркаси будівель – від 42 000 грн./т

Компанія “Метал Монтаж Сервіс” виготовить і якісно змонтує металлокаркаси будівель будь-якої складності на замовлення на власній виробничій базі в Києві. Виробнича база дозволяє виконати всі технологічні цикли для виготовлення конструкцій з чорного металлопраката, обробити і підготувати готові конструкції до транспортування і монтажу.
На сьогоднішній день металлокаркаси будівель застосовуються в промисловому і цивільному будівництві. Збірні металеві каркаси (металлокаркаси будівель) дозволяють виробляти будівельно монтажні роботи в стислі терміни. Великим плюсом є міцність, надійність, довговічність і швидкість монтажу виробів з металу.
При виробництві металокаркасів будівель з металу та конструкцій для швидкомонтованих будівель Ми застосовуємо як заводський прокат ( балка, швелер , куточок , труби квадратного і круглого перетину) так і зварні балки і колони власного виробництва.

Міцна опора – основа абсолютно кожної будівлі, адже вона повинна витримувати всі експлуатаційні навантаження, яким піддається будівлю. Незважаючи на досить низьку вартість саме металевий каркас здатний по багатьох технічними показниками випереджати залізобетонні конструкції і стає все більш затребуваним під час зведення не тільки комерційних і виробничих будівель, але також і при будівництві приватних будинків.

Використовуючи металлокаркаси, замовник абсолютно не обмежений у формі і конфігурації. Подібний каркас завжди можна обшити абсолютно будь-яким матеріалом, створивши ідеальний зовнішній вигляд. Всі металеві вироби, які використовує виробник, обов’язковим чином захищають від корозії. Захист від корозії здійснюється шляхом гарячого цинкування, а якщо цього мало, тоді металоконструкція покривається за допомогою емалі або спеціальними антикорозійними сумішами, при цьому ціна на металлокаркаси будівель сильно не зростає.

Виготовлення каркаса з металу здійснюється в суворій відповідності зі строгими правилами і нормами. Конструкції повністю відповідають вимогам надійності і зносостійкості, зберігаючи при цьому свою привабливість. Точні розрахунки під час створення каркаса забезпечують спорудження стабільність при різних видах навантажень, в тому числі нерівномірну усадку фундаменту або землетрусу.