Металлокаркасы, изготовление и монтаж металлических каркасов

Металокаркаси

Металокаркаси – надійна опора Вашого будинку

Надійність будь-якої будівлі криється в міцній опорі, здатної витримувати максимальні навантаження. Як показує практика, металеві каркаси мають більш високими експлуатаційними характеристиками в порівнянні з залізобетонними аналогами. Застосовуються такі конструкції, як в житловий, так і в комерційній сфері. Це може бути будинок з металлокаркаса або сходи з металоконструкцій.

Сходи на металлокаркасе

Ринок металоконструкції постійно зростає і розвивається. Це пов’язано з появою нових технологій, а також способів обробки матеріалів. Завдяки таким конструкціям можна реалізувати забудови будь-якої складності при адекватній вартості і відмінній якості.

Металокаркаси: переваги

До основних переваг можна віднести:

 • Висока міцність і малу вагу.
 • Можливість виготовлення, комплектації і установки в будь-який час року.
 • Стійкість до погодних умов, довговічність. Всі металоконструкції обробляються спеціальними антикорозійними розчинами.
 • Транспортування та монтаж здійснює компанією-виробником без залучення зайвих підрядників, що явно є економією.
 • Можливість виготовити конструкції в різних архітектурних рішеннях, використовуючи сучасні нововведення. Наприклад, будь-які сходи можна обшити деревом всередині, а сходи з металу можна обшити гіпсокартоном або іншим покриттям, створюючи, таким чином, свій власний дизайн.
 • Простота утилізації, можлива добудова або перебудова. У будь-який момент, якщо дозволяє споруда, можна добудувати ще приміщення або будь-який інший елемент як всередині, так і зовні приміщення.

Будинок з металоконструкцій – швидко, надійно, зручно

Наш завод металоконструкцій виробляє вдома не тільки для цивільного призначення, а й для промислового. Це можуть бути збірно-розбірні конструкції, збірні, монолітні та т. Д.

Будинок з металоконструкцій

Транспортні термінали, житлові об’єкти, комерційні будівлі, швидкобудуюємі будинки, будівництво ангарів, металеві ферми , сходи на металокаркасі – це невеликий список того , що робиться з металокаркасних виробів.

Застосовуючи металлокаркаси в будівництві можна не обмежувати себе в конфігураціях або формах. Ми проводимо всі вироби, відповідно до санітарних норм і вимог, тому вони надійні, зносостійкі, естетичні зовні. У будь-якому випадку, металоконструкцію можна завжди обшити будь-яким матеріалом, надаючи їй будь-який зовнішній вигляд.

Чому краще замовити каркаси з металу у заводу-виготовлювача?

Ми вибудовуємо свою роботу з клієнтами, грунтуючись на принципах чесності, довіри і перспективи. Кожен наш клієнт готовий звернутися до нас повторно. До головних переваг можна віднести:

 • Дотримання термінів. Ми завжди ставимо конкретні тимчасові рамки і слідуємо їм.
 • Якість. На всі наші вироби надає гарантія
 • Сертифіковані матеріали. Надаються всі необхідні сертифікати.
 • Вартість. Ми пропонуємо адекватну ціну за якісні конструкції.
 • Індивідуальність. Кожен об’єкт прораховується окремим менеджером індивідуально, відповідно до зазначених вимог.

Виробництво металоконструкцій – це наш профіль. Ми готові проконсультувати нашого клієнта, розповісти і пояснити, розробити майбутній проект будівлі і надати загальний кошторис. При необхідності розтрати зменшуються або збільшуються в залежності від вимог.

Металокаркаси – це реальна можливість побудувати надійний будинок швидко і недорого. Розробляючи надійну опору, ви можете бути впевнені, що будівля виявиться надійним і довговічним.

Завод металоконструкцій

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: