Металлоконструкции для солнечных батарей

Металоконструкції для сонячних батарей

Металоконструкція для сонячних батарей – це каркас, який є основою фіксації спеціальних фотоелектричних елементів або панелей. Крім самого кріплення, в готову металеву ферму входить також опора, призначена для більш стійкої установки готового виробу енергії, що поповнюється.

Металоконструкції для сонячних батарей

Металоконструкція має на увазі установку сонячних панелей вертикально під певним кутом. За рахунок цього забезпечується максимальне потрапляння сонячного світла. Таким чином використання профільних конструкцій для облаштування стаціонарних станцій енергії, що поповнюється, дозволяє максимізувати результативність.

Особливості металоконструкцій для сонячних батарей

Головною особливістю металоконструкції для сонячних батарей є те, що вона може бути встановлена ​​практично на будь-яких поверхнях. При цьому, кут, під яким фото елементи будуть звернені до джерела енергії, може регулюватися виходячи з їх ситуації. Таким чином можна забезпечити найбільш тривале та рівномірне освітлення сонцем електричних модулів. Для приватних будинків найбільш популярним методом облаштування станції енергії, що поповнюється, вважається установка панелей на даху. Промислові та комерційні об’єкти встановлюють модулі на спеціально відведених територіях. У будь-якому випадку, для того, щоб підвищити ефективність і безпеку установки необхідно використовувати попередньо проектовані металеві ферми. Вони дозволяють безпосередньо підвищити ККД системи.

Щодо того, які профілі використовують при виготовленні опорних стійок та балок розрізняють:

  • Сигма-профільні металеві ферми.

Відрізняються легкими гнутими матеріалами в основі. За рахунок поперечного перерізу міцність та надійність такої металоконструкції збільшується.

  • С – образні металеві ферми.

Металева ферма на основі простіших кріплень. Відрізняється підвищеною жорсткістю та стійкістю до вигинів.

  • Швелерні металеві ферми.

Базується на використанні гнутого П-подібного профілю з високою міцністю.

Для того, щоб вироби витримували вплив навколишнього середовища всі матеріали, що використовуються для створення металевої ферми, проходять ряд обробок. Найкращим вважається цинкове антикорозійне покриття, яке наноситься гарячим способом. Під час монтажу використовують оцинковані кріплення або кріплення з нержавіючої сталі.

Вимоги до металоконструкцій для сонячних батарей

Найбільш важливими вимогами, які має задовольняти будь-яка металоконструкція для сонячних батарей, вважаються:

  1. Безпека

Конструкція має бути міцною та стійкою, оскільки фотоелектричні елементи досить дорогі.

  1. Регульованість.

Щоб підвищити ККД використання панелей повинна бути можливість зміни кута ухилу панелей щодо поверхні установки.

  1. Універсальність

Поверхня монтажу металевих ферм не повинна суттєво впливати на складність встановлення та підтримки станції.

Переваги використання металоконструкцій для сонячних батарей

Найбільш вагомою перевагою використання металоконструкцій для сонячних панелей вважається безпека та надійність. Оскільки самі електричні модулі є досить дорогими, використання профільних металевих каркасів дозволить забезпечити максимальну стійкість системи на поверхні, а також зможе захистити станцію від деяких природних впливів. Крім цього, металеві ферми для сонячних батарей практичні, прості у складанні, універсальні та відрізняються широкою можливістю задовольняти потреби проекту.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: