Применение металлоконструкций

Металоконструкції: застосування та переваги

Металоконструкції придбали величезну популярність в будівництві за рахунок їх маленького ваги, простий збірки і невисокої вартості матеріалів. Металоконструкції застосовуються в більшості галузей: при будівництві виставкових і торгових центрів, житлових будинків, складів, майстерень, торгових, сільськогосподарських і спортивних об’єктів.
Сьогодні це вважається однією з найдешевших при зведенні будь-якого будівництва під ключ, так як дозволяє виконати роботи в найкоротші терміни. Мова йде не тільки про найпростіші об’єктах, але і досить складних: несучих конструкцій, хмарочосів, майстерень, промислових складів і інших.

Застосування металоконструкцій

Металоконструкції все частіше використовуються в сучасному будівництві. Вони мають велику кількість плюсів, серед яких:

  • довговічність;
  • різноманітність;
  • доступність;
  • надійність;
  • Безпека

Крім того, металеві вироби легко ремонтуються заміною одного або декількох ланок. Це економить домовласникам багато грошей. Металеві вироби тепер обробляють спеціальним антикорозійним складом. Це робить виріб ще більш довговічним.

Різноманітність металевих конструкцій

Класифікація заснована на використовуваному сировину. На сьогоднішній день виробники пропонують можливість придбати:

  • сталь;
  • сплави алюмінію.

Всі категорії мають відповідність конкретним особливостям даного об’єкта, на вибір впливають:

  • розрахункове навантаження на конструкцію;
  • кліматичні характеристики регіону.

Для простих об’єктів слід вибирати конструкції з алюмінію, мінімальна вага яких дає можливість проводити монтажні роботи дуже швидко. Відсутність необхідності залучати спецтехніку дає додаткову економію коштів. Алюміній має хорошу стійкість до корозії, тому роботи є можливість проводити в будь-який час року.

Вогнестійкість

Металоконструкції мають погану вогнестійкість. Незважаючи на те що алюмінієві сплави і стали є негорючими матеріалами, при інтенсивному нагріванні одержувані конструкції втрачають несучу здатність та міцнісні властивості: стали при температурі вище 400 градусів і алюмінієві сплави вище 100 градусів. Тому вживаються всі заходи для забезпечення протипожежного захисту металевих конструкцій, наприклад, каркасів житлових будинків або громадських будівель.

Конструкції з алюмінієвих сплавів вимагають особливих заходів для забезпечення жорсткості і стійкості. Це пов’язано з тим, що сплави мають низький модуль пружності. Ще один недолік – дорожнеча – вартість алюмінієвих сплавів в 8-12 разів перевищує вартість сталей. Це ускладнює використання цих сплавів в несучих конструкціях.
Металоконструкції як несучі елементи конструкції ще не застосовувалися при будівництві житлових будинків. Причина тому – висока вартість матеріалів і складність виготовлення виробів. Крім великої потреби в нових оселях, металоконструкції доцільно використовувати тільки в виробничих будівлях, де вони найбільш затребувані.

Антикорозійне покриття

Хороші переробники металу піклуються про свою репутацію і тому виробляють продукцію з антикорозійним покриттям, яке продовжує експлуатаційний термін металевих виробів. Якщо на доставленої продукції є видимі ділянки, де почалася корозія, краще відмовитися від роботи з цією продукцією в тому числі і з постачальником в цілому. Навіть невеликі обсяги металоконструкцій необхідно перевіряти на якість продукції.

При цьому з цього приводу виникає безліч спірних питань, термін служби будівлі з металоконструкцій в чому залежить від якості матеріалу і складання, термін служби панельної конструкції не перевищує 30 років, що теж недовговічний.
Будинки, побудовані з силікатної цегли, схильні до ефектів просадки будівель, що призводить до збільшення тріщин в стінах і виникнення надзвичайного стану в будівлі.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс – виготовлення металоконструкцій і монтаж металоконструкцій

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: