Металообробка

Металообробка (в Києві)

Механічна обробка металу або металообробка по праву вважається одним з найважливіших етапів, які проходить металева деталь перед тим, як вступити в експлуатацію. Після цього етапу деталь отримує свій залишковий вид, не виключено, що в кінцевому вигляді може змінитися не тільки її вид, а й фізико-механічні властивості металу.

Металообробка містить в собі кілька методів і способів. Наша компанія надає наступні послуги металообробки в Києві:

Поподробнее про кожного з них.

Токарська обробка металу

Токарська обробка металу виконується за допомогою токарних верстатів по заздалегідь заготовленим формам і матрицями. Найпопулярнішими є розточування або обточування циліндричних форм, просвердлення отворів, нарізка різьблення, оброблення торцевих частин деталей.

Даний вид робіт передбачає використання токарних верстат і автоматів, зокрема ЧПУ. Використання верстатів з числовим програмним управлінням дозволяє обробляти деталі діаметром від 1 мм.

Фрезерна обробка металу

Фрезерна обробка металу проводиться так само при застосуванні верстатів. Фреза фрезерного верстата швидко обертається навколо своєї осі, а деталь в цей час робить поступальні рухи. Обробка металу може проводиться дисковими, циліндричними або кутовими та іншими фрезами. На таких верстатах існує можливість виготовити інструменти, ливарні прес-форми, штампи та інші вироби.

Різання металу

Різання металу може здійснюватися кількома способами:

  • за допомогою плазми (електричної дуги);
  • за допомогою пропану і кисню (газова);
  • за допомогою лазера (пучка світла);
  • за допомогою струменя води (гидроабразівная).

Кожен з перелічених видів різання металу має свої переваги і використовується для певних цілей і різних видів металу і його сплавів.

Рубка металу

Рубкою металу здавна вважається процес поділу металу на частини. Є два способи рубки. Традиційний – ручний і гільйотинний, який швидше відноситься до різання, ніж до рубки.

Гнучка металу дозволяє отримати деталі всіляких форм і конструкцій, не порушуючи його цілісності і монолітності.

Зварювання металу

Сварка металу давно визнана найпоширенішим видом обробки металу. Зварювальні роботи дозволили розширити кількість всіляких форм і видів металу, а також підвищити його міцність.

Послуги металообробки

На сьогоднішній день існує безліч фірм і підприємств, які надають послуги по роботі з металом, в перелік яких входить і металообробка деталей (Київ). Наше підприємство надає широкий спектр послуг з металообробки. Це і виготовлення будь-яких деталей, проведення токарних робіт, виконання фрезерних робіт, а також гнучка листового металу.

Наші фахівці мають величезний досвід і знання, які дозволяють виконувати всі операції, які пов’язані з металообробкою не тільки окремо, але і в комплексі.

Від чого залежить вартість металообробки

Як і в будь-якому іншому справі, вартість виконання робіт і надання послуг з металообробки безпосередньо залежить від багатьох факторів. Розцінки будуються на кожній фірмі по внутрішнім калькуляциям грунтуючись на базових цінах. Оцінити «на вскидку» вартість замовлення практично неможливо. Адже на фінальну вартість впливають такі фактори як складність виконання, обсяг і термін, до якого потрібно здати замовлення.

На сьогоднішній день багато виконавців користуються різними затвердженими комп’ютерними програмами для підрахунку вартості виконання робіт. Підготовка кошторису відбувається з урахуванням усіляких коефіцієнтів. Враховується не тільки людино-день, але вартість електроенергії, витратні матеріали, налагодження та обслуговування апарату і унікальність програмного забезпечення.

Грамотний керівник, який займається наданням послуг в сфері металообробки просто зобов’язаний враховувати не тільки понесені витрати, але і прораховувати майбутні, які включають в себе витрати на утилізацію стружки або електроенергію. Тому цінове питання кожного конкретного випадку завжди буде різниться і бути суто індивідуальним. Універсальної ціни просто немає.

Як і де замовити послуги по обробці металу

Незважаючи на всі перераховані вище фактори, які впливають на формування ціни хочеться підкреслити те, що наша компанія завжди відрізняється найкращим співвідношенням ціна-якість. Ми даємо гарантію на всі види послуг і робіт.

Щоб отримати якісні послуги з металообробки в Києві звертайтеся до наших консультантів за телефонами, вказаними у вкладці «Контакти» або в нижній частині нашого сайту.

Завод металоконструкцій