Модульні офіси. Замовити в Києві і по Україні

ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» – це компанія, фахівці якої не тільки виготовляють модульні офіси в Києві, а й доставляють їх на потрібне місце, по всій Україні, з подальшим монтажем. При необхідності, його оснастять всім необхідним для роботи обладнанням та важливими комунікаціями.

Якщо ви займаєте керівну посаду, то напевно розумієте, що досить складно організувати робоче місце в незнайомому місті. Починаючи власний бізнес, потрібно звести до мінімуму різні фінансові витрати. Навіщо ремонтувати старі будівлі або орендувати приміщення, якщо можна придбати модульний офіс. Завдяки йому не складе труднощів запустить філія вже існуючої компанії в іншому місті. Це дуже економний і зручний варіант. У сукупності з вартістю, такий офіс стане незамінним придбанням. Його ціна дозволить заощадити наявний бюджет.

Модульні офіси. Замовити в Києві

Модульний офіс ще називають міні офіс. Він проектується і будується за технологією, яка перевірена багатьма країнами, що знаходяться на європейському континенті. Такі конструкції надійні, зручні і якісні. У них немає ніяких надмірностей і надзвичайного комфорту. Всі тільки те, що необхідно співробітникам для нормальної роботи. Їх можна добудувати або виконати перепланування відповідно до ваших потреб, збільшуючи робочу площу або додаючи функціональні зони. Контейнер офіс є ідеальним місцем для переговорів, проведення ділових консультацій і нарад. Великою перевагою є можливість перевезти офіс з одного місця в інше при першій необхідності. Транспортування не займе багато часу навіть у людей, які не мають спеціальної підготовки. Наприклад, візьмемо місто Київ. Для деяких компаній дуже важливо перебувати біля одного зі своїх виробничих об’єктів з тих чи інших причин. Орендувати або купувати офіси фінансово не вигідно, тому найкращим варіантом стане модульний офіс.

Модульний офіс, який завжди з вами

Перша проблема, з якою стикаються люди – отримання документів, які дозволяють будівництво офісу. У випадку з варіантом, який пропонує наша компанія, ніяких документів отримувати не потрібно. Саме цей пункт є ключовим для багатьох компаній і приватних осіб, які не бажають витрачати свій час і гроші на отримання заповітної папірці. Такий будиночок має ряд інших переваг, у порівнянні зі стандартними варіантами будівництва офісних будівель:

  • Вартість одного квадратного метра модульної конструкції обходиться в рази дешевше приміщення, створеного з традиційних матеріалів. Що стосується показника затишності і комфорту, такий офіс не поступається багатьом сучасним спорудам;
  • Швидкість. Вже через кілька тижнів з моменту оформлення договору, модульний офіс буде готовий до експлуатації. У ньому буде все необхідне – обладнання, технічні мережі і т. Д., Яке функціонує в штатному режимі. Для наших фахівців виготовлення подібних конструкцій не доставляють проблем.

Обшивка офісу може бути будь-якою – профнастил, сайдинг або композитні панелі з алюмінію. Незалежно від обраного матеріалу, він не піддається корозії і не боїться природних опадів. Вони не потребують будь-яких спеціального догляду. Модернізацію або переїзд офісу можна виконати за пару днів.

Переваги покупки модульного офісу у нас

ТОВ «Метал Монтаж Сервіс» вже не перший рік на будівельному ринку. Завдяки накопиченому досвіду і цілеспрямованості кожного члена команди, компанії вдалося спроектувати і реалізувати безліч подібних проектів, які успішно експлуатуються в багатьох українських містах. Ми пропонуємо не тільки типові проекти, а й готові до реалізації індивідуальних замовлень, які будуть виготовлятися по ваших кресленнях з урахуванням всіх побажань. Замовити будь-який з них можна як по телефону, так і завітавши до офісу нашої компанії. Використовувані при будівництві матеріали витримують великі навантаження і температурні коливання. Каркасні конструкції, що виготовляються нашою компанією, дуже міцні, екологічно чисті і пожежобезпечні. Використовуваний утеплювач виготовлений з негорючих матеріалів.

Виготовлення такого офісу на замовлення має масу переваг. Ви можете замовити каркасне приміщення таких розмірів, щоб забезпечити кожному працівнику максимум комфорту. Такий офіс суттєво економить тепло і електроенергію за рахунок використання енергозберігаючих матеріалів.

Ви все ще в роздумах? Тоді не відкладайте на завтра те, що можна зробити прямо зараз. Зателефонуйте на один з номерів, вказаних на сайті, щоб отримати вичерпну консультацію з конкретного питання. Після її проведення, ми з задоволенням візьмемося за роботу і виконаємо під ключ мобільний офіс потрібного розміру і планування. Будуть враховані всі ваші побажання і вимоги стосовно майбутньої конструкції.