Монтаж металоконструкцій в Києві по Україні

Монтаж металоконструкцій

Для монтажу металоконструкцій проводять цілий комплекс робіт. Незважаючи на гадану легкість і швидкість збірки, будівництво металоконструкцій – відповідальна ділянка роботи і бригада будівельників повинна підбиратися з фахівців високого рівня, які мають відповідну компетенцію.

Етапи виконання монтажу металоконструкцій

Після виготовлення металоконструкцій , їх обробляють від корозії і складують. Виробництво металоконструкцій виконується на спеціальних заводах, а їх перевезення на місце монтажу здійснюється спеціальним вантажним транспортом. Залежно від нюансів проекту, методи роботи з монтажу металоконструкцій можуть змінюватися.

Виконання підготовчих робіт

Для виконання складання металоконструкцій необхідно дотримуватися певних умов:

  • Забезпечити безпеку робіт;
  • Організувати місце для укрупненої збірки (стелаж);
  • Розставити по будівельному майданчику техніку, яка бере участь в монтажі.

Необхідно підготувати підйомники для забезпечення безпеки робіт з монтажу металоконструкцій на висоті, ознайомити бригаду з технікою ведення робіт і заповнити журнал по ТБ.

Благоустрій фундаменту

Це одне з ключових завдань по монтажу металоконструкцій. Від правильності виконання цього етапу залежить зовнішній вигляд всієї конструкції і її функціональність. В залежності від ваги і проекту, фундамент зміцнюють по зовнішньому краю, особливо в місцях розташування колон.

Первинна збірка металоконструкцій

Для проведення первинної збірки необхідно правильно вибрати тип підйомного крана, який буде використаний для монтажу колон. Іноді, при монтажі металоконструкцій використовують два крана одночасно. При виборі механізму варто враховувати вагу конструкцій і їх форму.

Усі колони відразу закріплюються на фундаменті за допомогою анкерних болтів. Крім колон, при первинній збірці встановлюються балкові зв’язку і підкранові балки. Другорядні елементи можна закріпити за допомогою зварювання або анкерних болтів. На цьому етапі важливо дотримуватися послідовність дій по монтажу і точне дотримання спрямованості колон (зміщення в будь-якій площині – неприпустимі).

Остаточне формування каркаса

Монтаж ферм виробляють після установки опорних колон. Для розпірки, ферми закріплюють додатково між собою за допомогою спеціальних розтяжок. Для монтажу ферм застосовують крани, монтаж проводиться анкерними болтами.

Раціонально перед остаточним формуванням каркаса провести укрупнювальне збирання елементів на спеціально підготовленому майданчику, яка розташована в межах будівельного майданчика. Для точного складання елементів металоконструкцій при проведенні підготовчих робіт готують майданчики – стелажі. На них слюсарі-складальники виробляють монтаж окремих деталей каркаса.

При складанні окремих вузлів металоконструкцій, важливо дотримуватися розміри і їх спрямованість по осях. Зміщення в будь-якій площині призводять до деформації всієї конструкції. Після монтажу, деталі металоконструкцій закріплюють за допомогою анкерних болтів або зварювання. При створенні великих вузлів, для подальшої їх транспортування і зручності монтажу, виконують тимчасові кріплення для тросів (місця зачалювання). Після проведення монтажу, їх зрізають.

Оздоблення металокаркаса

У міру формування каркаса, його обшивають сендвіч-панелями. Після закінчення робіт з монтажу металоконструкцій, будується підлогу приміщення.

Як видно зі статті, монтаж металоконструкцій – складна і відповідальна справа, що вимагає від бригади монтажників високої кваліфікації.

Сучасний монтаж металоконструкцій – це процес збору окремих деталей (елементів) в повноцінну конструкцію. Компанія «Метал Монтаж Сервіс» має серйозний досвід будівництва об’єктів різної складності. Кваліфікація наших фахівців дозволяє виконувати збірку елементів на будь-якій висоті, а також виробляти обов’язкову перевірку надійності конструкцій і точності їх розмірів. При монтажі складних металевих конструкцій, ми в обов’язковому порядку виробляємо контрольну збірку.

Наші переваги при монтажі металоконструкцій:

  • використання в роботі сучасних технологій (комп’ютерне моделювання, що дозволяють розробити конструкції строго під Ваш об’єкт з урахуванням ваших побажань);
  • здійснення суворого контролю на кожному етапі виготовлення і установки конструкцій;
  • ми є виробниками металоконструкцій , що дозволяє вирішувати проблеми будь-якої складності без залучення людей з боку;
  • виконання робіт в чітко встановлені терміни.

Крім цього, перед монтажем ми виїжджаємо на заміри, після чого в найкоротші терміни видаємо замовнику комерційну пропозицію, з урахуванням всіх робіт і матеріалів по об’єкту.

Ми – команда професіоналів!