Наші переваги

Завод з виготовлення металоконструкцій: чому обирають саме нас?

Наш київський завод металоконструкцій уже в протягом 25 років займається виготовленням та монтажем металевих конструкцій , що гарантує клієнту високу якість виконання поставлених перед нами завдань. Ми як ніхто інший розуміємо, що виробництво металоконструкцій – це серйозна і відповідальна справа, тому в штаті працюють виключно досвідчені співробітники, що забезпечують професійний підхід, чому також сприяє сучасне обладнання. Кожен співробітник має відповідну кваліфікацію, що підтверджується документально.

У тандемі все це забезпечує високу якість робіт і зварювальних швів, тому будь-яка металева конструкція прослужить протягом довгих років. У нас ви отримуєте металоконструкції від виробника, тому ціни вас приємно здивують. На відміну від багатьох конкурентів, у нас велика виробнича база, яка розташовується на 2000 квадратних метрах, тому наш завод металоконструкцій гарантує повний цикл робіт , починаючи закупівлею і виробництвом, закінчуючи доставкою і установкою все точно в строк.

Наш завод будівельних металоконструкцій в Києві працює з клієнтами абсолютно будь-якого рівня, виконуючи великі, середні і дрібні роботи. При цьому наші послуги доступні по всій території України, тому кожен може розраховувати на нашу підтримку. Для того щоб ви були впевнені в тому, що металоконструкції недорого – це не означає, що неякісно. У нас є все необходмимі ліцензії та дозволи.

Для того щоб зробити замовлення, вам достатньо зателефонувати до нас або оформити заявку на сайті. Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію від досвідчених співробітників.