декор из металла

Настінний декор з металу

Декор з металу

Декор з металу – це символ стилю в майбутньої обстановці будинку, квартири, офісу, кафе-ресторану. Різноманіття форм, застигла пластика металу роблять його ключем до розуміння загального дизайнерського рішення.

Іншими словами, вибір стилю інтер’єру, тобто, чи буде це «лофт», «модерн» або «вінтаж», принципово залежить від того, який метал і як прикрасить стіни. Адже згаданий декор щасливо гармонує практично з усіма стилями оформлення і відразу впадає в очі входить.

А щоб інтер’єр приміщення мав «власне обличчя», металеві елементи найкраще замовити на заводі металовиробів, оснащеному сучасними верстатами для лазерного різання металу. Не варто ризикувати, звертаючись до першого-ліпшого інтернет-магазин.

Особливості та види металевого настінного декору

Настенный декор из металлаДекоративні композиції з металу на стіну здатні перетворити своїм видом інтер’єр будь-якого приміщення. Тому подібний елемент оздоблення, природно зосереджуючи на собі увагу, стає основною інтер’єрної складової. Його вплив позначається на позначенні меж функціональних зон.

Існує безліч варіантів настінного декору, від невеликих за розміром і до великогабаритних прикрас, що покривають всю поверхню стіни:

 • географічні карти (геометричні);
 • написи, окремі літери;
 • фігури тварин, птахів, рослин (геометричні);
 • модульні панно;
 • настінні картини;
 • логотипи;
 • індивідуальний дизайн.

Розміри і форма настінних панно і картин обмежуються тільки параметрами робочого матеріалу під обробку – стін. Зміст – фантазією і задумом дизайнера. Як наслідок, картина може бути як монументальної, так і вельми компактною.

Види панно (картин):

 • прямокутні (квадратні);
 • круглі;
 • фігурні;
 • модульні (складові з асиметричних елементів).

Картини з металу в формі прямокутника зустрічаються часто. Від такого інтер’єру віє настроєм спокою, цілісності. Класикою панно вважаються круглі. Вони народжують особливий стан душевного підйому. Поєднуються з відчуттями затишку, тепла. Фігурні – це часта зміна настрою, стрімкість, оригінальність.

У магазинах продають безліч металевих прикрас на стіни – фігурки левів, орлів, жуків, метеликів, риб, різні декоративні квіти, дерева та інші рослини, абстрактні зображення. Ціни на них різні – від 500грн. на відносно невеликі, до 2-3 тисяч гривень на середні і від кількох тисяч гривень на великі дизайнерські роботи.

Подібні прикраси тиражуються і позбавлені індивідуальності, їх повторення можна зустріти в будь-якому будинку. Кожен робить свій вибір – можна купити виріб в магазині або замовити унікальний декор, що ідеально підходить по стилю, дизайну і розмірам.

Декор з металу: способи виготовлення

Модна прикраса на стіну найчастіше замовляють зі сталі, нержавіючої сталі, а також оцинковки. Ще недавно для того, щоб виготовити настінне ажурне панно, застосовувалися тільки технології кування, вирубки металу, зараз же з цим завданням справляються новітні верстати для лазерного різання металу. На такому верстаті розміщується лист розміром 1.5 м на 3 м, максимальна товщина сталі або іншого металу – до 20 мм.

Лазерне різання металу застосовується як при виготовленні практичних нескладних у виконанні декоративних панелей на стіни, так і при створенні справжніх арт-об’єктів.

З найскладнішими лініями різу, з будь-якими візерунками впораються сучасні верстати, якими керують майстри високої кваліфікації. Лазерному променю під силу будь-яке завдання, лінії строго відповідають ескізу замовника, розробленим з урахуванням всіх його побажань.

Переваги виготовлення настінного декору з металу за допомогою лазерного різання:

 1. Висока точність виконання (до мікрона)
 2. Відсутність додаткових операцій при роботі з металом
 3. Економічність, раціональний витрата матеріалів
 4. оперативність роботи
 5. Висока продуктивність
 6. Ідеальна якість виробу.

Декоративні вироби для прикраси стін відрізняються не тільки довговічністю, але і практичністю. Різьблений панеллю можна прикрити недоліки і нерівності стін. Згодом не складно перефарбувати метал і отримати таким чином оновлений інтер’єр.

Як розмістити замовлення

На заводі можна замовити металовиріб будь-якої складності, яке виконується з застосуванням технології лазерного різання, з додатковими операціями – гнучкі, кування, забарвлення і т. Д. Для виконання дизайнерських робіт потрібен ескіз, наші фахівці і тут нададуть допомогу. Метал для замовлення не обов’язково привозити, виконуємо роботи зі своїх матеріалів. Ціни прийнятні, але чим складніше виріб, чим більше ліній різу, тим буде дорожче робота.

Замовте декор з металу, якщо затіяли будівництво, ремонт або шукаєте оригінальний подарунок – а ми завжди допоможемо втілити всі бажання і дизайнерські мрії в реальність.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: