Навес для авто из металла и поликарбоната

Навіс для авто з полікарбонату

Навіс для авто

Навіс для авто з полікарбонату – необхідність для тих, хто береже цілісність своєї машини, але не бачить необхідності в гаражі. Найчастіше, навіси потрібні на дачі, в заміському будинку, так як вони захищають Ваш автомобіль від пошкоджень. Дощ, град, палюче сонце, сніг – все це може пошкодити поверхню машини, без захисту. А, як відомо, фарбування машини і вирівнювання поверхні, варто дуже недешево.

Споруда такого споруди з металоконструкцій з полікарбонатним покриттям, досить недорого. І, крім того, навіси для автомобіля може також користуватися як альтанкою або не повністю критим приміщенням для зберігання речей. Така універсальність використання і багатофункціональність, робить навіс насправді необхідним на ділянці.

 Навіс з полікарбонату і металу для авто

Які бувають види навісів

Навіс для машини з полікарбонату може бути різних видів. Найбільш поширені і зручні типи навісів, це:

  • З арочним дахом. Переваги даного типу полягають в першу чергу в мінімізації навантаження на конструкцію. Тобто, завдяки такій формі даху, сніг і дощова вода не будуть накопичуватися і прогинати верх конструкції. Це зручний навіс для дачі і будинки, особливо, тому що за ним не обов’язково щодня стежити.
  • Двосхилий дах. Один з найбільш затребуваних типів, швидше за завдяки тому, що дуже звичний. Подібна конструкція підійде для будь-якого типу ділянки.
  • Односхилий навіс. Як і з арочним дахом, сніг і вода не будуть накопичуватися, і давати додаткове навантаження. Крім того, такий тип вважається найбільш бюджетним. Підійде в тому випадку, якщо Вам цікавить прибудова навісу до приміщення.

Вибір типу навісу, зазвичай відбувається за наступними критеріями: вид ділянки і будівель на ньому, вартість, вимоги до загальної площі.

Де вибрати місце для навісу?

Насправді, вибір локації для розміщення навісу, досить простий. Але, є кілька правил, дотримуючись яких, Ви зможете комфортно користуватися даними спорудою. Для початку зверніть увагу на розташування виїзду для автомобіля з ділянки. Навіс повинен бути розміщений так, щоб не виникало складнощів і перешкод як для заїзду в нього, так і для виїзду. Враховуйте, наскільки зручно машині розвернутися, виїхати і заїхати.

Навіс з металу для авто з покриттям з полікарбонату

По можливості і при бажанні, виділіть трохи більше місця для навісу, ніж потрібно для самого автомобіля. Це зручно, не тільки для безпечного руху автомобіля під навісом, а також для зберігання речей, техніки. Можна зробити свій міні гараж, з тією лише різницею, що в повному обсязі закритий. Навіс для машини повинен бути функціональний, не заважати вільному пересуванню на ділянці.

Виготовлення навісу для автомобіля

Навіси з полікарбонату виконуються на нашому заводі. Головні дві частини навісу – це споруда з металоконструкцій і сама дах з полікарбонату. Завдяки такому поєднанню, наші навіси досить витривалі, довговічні і, що найголовніше – безпечні. Так як металоконструкції не тільки швидкомонтовані, але і дуже міцні.

Для виготовлення такої споруди, ми використовуємо профільні труби. Завдяки чому, розмір навісу, його форму – можна виготовити за індивідуальним вимогам замовника. Металоконструкції високої якості, дозволяють варіювати загальну площу даху. Тому, є можливість досить великих навісів, не на одну машину.

Як замовити навіс під авто?

Є два варіанти, як можна замовити навіс:

  • За вимогами ската даху, загальною площею навісу, а також інших візуальних нюансів.
  • За кресленнями замовника.

У першому випадку необхідна розробка і виготовлення креслень інженерами, а також проектувальниками заводу, де виробляються металоконструкції. У другому, проводиться перевірка креслень на облік ГОСТів, безпеки і після затвердження, можна приступати до виготовлення.

Навіс з полікарбонату і металу для авто

Різниця полягає в тривалості роботи з виготовлення металоконструкцій для навісу. А також у вартості, яка включає в себе ті чи інші етапи виробництва, в залежності від того, як Ви замовляєте навіс (за своїми кресленнями або необхідна їх розробка фахівцями).

Чому варто замовити навіс саме у нас?

Навіси для автомобілів повинні бути виконані якісно. Тому, варто звертатися в перевірену компанію, яка давно на ринку і гарантує високу якість. ТОВ «МЕТАЛ МОНТАЖ СЕРВІС» виготовляє навіси, які будуть служити дуже довго. Крім того, завдяки великому виробництву, ми виконуємо великі обсяги замовлень в досить швидкі терміни.

Ми виготовимо навіси для декількох автомобілів під ключ. Що входить в поняття виготовлення? Розробка креслень, саме виготовлення, складання металоконструкцій. І, що не менш важливо – це монтаж вже готовий конструкцій з металу і полікарбонатною даху. Також, буде виконано антикорозійне покриття.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: