Навіси для машини – замовити в Києві

Котедж без гаража, немов басейн без води. Але все-таки, бувають такі ситуації, що план ділянки не передбачив його будівництво, та й матеріальних або просторових можливостей для будівництва немає. У цьому випадків вам потрібні навіси для машини, замовити в Києві якій ви можете в нашій компанії. Пропонуємо навіси для машин з полікарбонату, ПВХ і металу.

Будівництво навісу для машини не потребує серйозних фінансових вкладень, а витончене виконання зможе підкреслити архітектуру ділянки, а монтаж без бруду і пилу буде виконаний за один день. Навіси для авто – ідеальне рішення, якщо власники рідко повалятися або при рідкісному використанні транспорту.

Навіси для машини

Навіси для машин з полікарбонату, металу і Ондекс – все для вас

Виробничі потужності нашої компанії дозволяють нам проводити виготовлення навісів для автомобілів абсолютно з різних матеріалів:

    • Профнастил – це металеві навіси для автомобілів, які додатково покриті захисним покриттям, яке відрізняється маленькою ціною. Ідеальне рішення для тих власників автомобілів, хто прагне гранично заощадити кошти, при цьому створити добротний і міцний навіс для автомобіля на дачі. У літню пору збірні навіси прекрасно захищають від сонця, а взимку зможуть витримати товстий шар снігу. Залежно від особистих переваг, можете вибрати різний колір.
    • Навіси з полікарбонату для автомобілів – навіс, який відрізняється високим рівнем світлопроникності, при цьому матеріал фактично не нагрівається і чудово захищений від ультрафіолетового випромінювання. Має додатковий захисний шар, що гарантує його довговічність. Збірні навіси з полікарбонату мають хорошу міцність до ударів, тому не розтріскується навіть при сильному граді.
  • Ондекс – це альтернативний полікарбонату навіс для авто в середній ціновій категорії, який прекрасно підійде для будівництва навісних конструкцій. Міцний, легкий і гнучкий ПВХ може бути використаний не тільки для даху автомобільного навісу, але також бічних стінок і захищати автомобіль від сильних вітрів.

Переваги навісів для машини

  • Не дивлячись на те, що навіс буде зберігати сонячне світло на майданчику, лакофарбове покриття на машині буде надійно захищено.
  • Має високу міцність, тому без проблем зможе витримати пориви вітру, град, сніг, каміння та інші механічні дії.
  • Легкість монтажу забезпечує за рахунок того, що установка подібної конструкції не потребує підготовчих роботах, адже стільниковий полікарбонат легше скла в 30 разів.
  • Пластичність матеріалу дає можливість створювати навіси для автомобілів абсолютно різних форм у вигляді віял і куполів.

Вам достатньо просто замовити навіси для автомобіля, а решту роботи виконають наші фахівці. Якщо виникнуть труднощі під час вибору, на допомогу завжди готовий прийти наш менеджер-консультант. Доставляємо конструкції по всій території України.