Нестандартные металлоконструкции, изготовление (производство)

Металоконструкції нестандартної форми, складності виробництва і монтажу

З кожним роком будівельна галузь розвивається семимильними кроками. Разом з нею ускладнюються архітектурні рішення торгових, промислових і житлових об’єктів. Саме з цієї причини зараз актуально використовувати саме нестандартні металоконструкції. Їх застосування пов’язане як з технічної, так і естетичну складову.

Нестандартні металоконструкції

Крім будівництва, на сьогоднішній день на багатьох підприємствах затребуване нестандартне, унікальне обладнання, металоконструкції нестандартних форм або нетехнологічні конструкції. Під час виробництва і монтажу подібних елементів ключовим моментом є саме індивідуальний підхід до всіх проектів і використання сучасних матеріалів і технологій. Саме з цієї причини металопрокат вибирають виходячи з потреб замовника. Вся продукція проходить перевірку якості на кожному етапі виробництва – починаючи виробництвом, закінчуючи монтажем конструкції.

Металоконструкції нестандартної форми, різновиди

Подібні вироби досить складно віднести до будь-якої класифікацію, тому що вони мають високий рівень індивідуальності кожного проекту. Тим не менш, виділяють кілька груп нестандартних конструкцій:

  • виробничі і складські стелажі;
  • перекриття різного призначення;
  • конструкції для підвісних стель;
  • каркаси павільйонів, декорацій і рекламних конструкцій;
  • подіуми і пандуси;
  • деталі вхідних груп і каркаси сходів;
  • огорожі різного призначення і форми;
  • декоративні вироби.

Особливості виробництва нестандартних металоконструкцій

Процес виробництва подібних металевих конструкцій проводиться в кілька етапів. Подібний процес потребує творчого підходу і високий професіоналізм конструкторів і проектувальників. Спочатку за згодою з замовником створюється ескіз вироби. Потім фахівці створюють проект і розраховують, скільки буде коштувати готовий продукт з урахуванням матеріалів і складністю роботи.

У наших силах створити нестандартні металоконструкції з оцинкованої, легованої, нікельованої, хромованою стали і інших матеріалів. Після того як терміни і сума буде затверджено, тоді починається сам процес виробництва. Детальніше про нестандартні конструкціях вам завжди може розповісти наш менеджер-консультант, вам досить просто подзвонити або залишити заявку на сайті.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *