Ограждающие конструкции

Огороджувальні конструкції

Огороджувальні конструкції

Огороджувальні конструкції представляють собою металеві будівельні конструкції. Подібні металоконструкції виконують роль перекриттів, стін і навіть елементів покриттів. По суті своїй – це обмежувачі. Основне завдання такого типу конструкцій полягає в тому, щоб будь-який відкритий будівельний об’єкт перетворити в закрите приміщення. Найчастіше при монтажі вони використовуються в комбінації з несучими конструкціями, які повинні прийняти на себе основну вагу будівельних елементів.

Такі конструкції, мають не менш важливу роль, ніж несучі конструкції. Адже саме вони допомагають зробити будівлю з металоконструкцій придатним для життя. Так як воно стає повністю захищеним від будь-яких атмосферних впливів. Використання огороджувальних конструкцій затребуване в будівництві України. По-перше, їх установка досить легка і проста при монтажі будівлі. А по-друге, швидкість виготовлення достатня і при цьому це економічно вигідно.

Які бувають огороджувальні конструкції?

Можна виділити два основних типи конструкцій.

Перший – це внутрішній вигляд. Основне завдання такого типу в тому, що огороджувальні конструкції поділяють приміщення на необхідні частини (наприклад, кімнати в квартирі). А, крім того, внутрішній тип огороджувальних конструкцій відповідає за звукоізоляцію в приміщенні.

Другий тип – це зовнішні огороджувальні конструкції з металу . Вони відіграють основну роль в захисті будівлі з металоконструкцій від зовнішніх впливів. Вітер, дощ, сніг, все це буде потрапляти всередину, і руйнувати приміщення без зовнішніх огороджувальних конструкцій.

несучі та огороджувальні конструкції

Також, подібні конструкції можуть бути як простими, так і комплексними. Перші виконуються з одного типу матеріалу. А другі мають досить складну конструкцію і можуть включати в себе кілька частин. Зазвичай, комплексні огороджувальні конструкції складаються з несучих, а також звукоізоляційних і оздоблювальних елементів.

Виготовлення огороджувальних конструкцій

Переважний спосіб виробництва такого типу конструкцій – це збірний. Це дуже зручно, так як таким чином можна здійснювати збірку і на виробництві, і на будівельній ділянці. Це має на увазі те, що для будівництва можна отримати відразу готову конструкцію, що захищає, а можна збирати елементи на місці монтажу.

Перша технологія виробництва актуальна в тому випадку, якщо потрібні зовнішні огороджувальні конструкції. І такі конструкції будуть застосовуватися для утворення спільного каркасу будівлі. Тобто, беруть на себе також роль несучих конструкцій. Друга технологія зручна для огороджувальних конструкцій, внутрішніх і простих. В такому випадку монтаж таких конструкцій здійснюється на місці, за допомогою зварювальних робіт.

Важливо заздалегідь домовитися про вимоги і тип будівлі з виробником. Так як в залежності від необхідної захисної конструкції, буде обрана технологія, яка підійде по функціональності.

З чого виробляють огороджувальні металоконструкції?

Матеріали, з яких виготовляють огороджувальні металоконструкції, це найчастіше сталь. Нержавіюча сталь, полірована. Переваги такого металу полягають в тому, що конструкції зі сталі:

  • Міцні. Це важливо, тому що згодом від міцності матеріалу, буде залежати термін експлуатації будівлі. А також безпеку перебування в ньому.
  • Корозійна стійкість. Незалежно від зміни температури, а також опадів (дощ, сніг), огороджувальні конструкції з нержавіючої сталі не піддаватимуться корозії.
  • Довговічність.

 захисні огорожі
Саме тому, заводи з виготовлення виробів з металу, використовують нержавіючу сталь для виробництва металоконструкцій. Також, якщо йде заводська збірка, без зварювальних робіт, то не буде видно стиків зварювання. Але, для складних конструкцій, нерідко використовуються сплави різних металів.

Вимоги до такого типу металоконструкцій

Вимоги до таких будівельних конструкцій з металу дуже високі. По-перше, обов’язковий високий термін експлуатації. Також, необхідно, щоб огороджувальні конструкції були дуже міцними і надійними. І, крім того, не піддавалися впливам атмосферних опадів. Від огороджувальних конструкцій залежить клімат-контроль і звукоізоляція в будівлях, тому вони повинні бути високої якості.

металеві огорожі

Крім вищеописаних функцій конструкцій, даний вид також використовують для безпеки користування сходами, в тому числі і для великих приміщень з високими прольотами. І навіть у разі огородження під час ремонту дахів та ревізії. Огороджувальні конструкції виконують досить багато функції, включаючи забезпечення безпеки, тому важливо, щоб вони були виготовлені на заводі.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: