Виготовлення металевих огорож на замовлення, Київ

Виготовлення металевих огорож на замовлення – від 300 грн./м2

Ми професійно займаємося виготовленням металевих огорож на замовлення. Виготовляємо і виконуємо установку захисних та декоративних огорож як зовнішнього використання: різні глухі огорожі і прозорі огорожі, металеві огорожі для спортивних майданчиків, огорожу територій котеджних містечок, огорожі для заводів і об’єктів промислового призначення, балконні огороджувальні дення для терас і конструкція покрівлі з мет ферм, так і огорожу конструкцій всередині будівель, наприклад сходових маршів і терас, а так само для виготовлення металевих сходів на замовлення .  Металеві огорожі виготовлення Київ
Виготовляємо металеві огорожі для автостоянок , павільйонів, огорожі для СТО , стадіонів і спортивних майданчиків. При виготовленні металевої огорожі Ми застосовуємо різні сітки, профнастил (металопрофіль), чорний і нержавіючий метал , а так само ковані елементи. Ціна металевої огорожі залежить від матеріалу застосовується при виготовленні огороджувальних секцій і складності роботи з виготовлення та монтажу металевих огорож.
 Огородження металеві виготовлення Київ

Житловий будинок, дача, власна територія або виробничий майданчик – все це має межі, які допоможуть вам захистити металеві паркани. Виробництво металевих огорож здійснюється виключно з якісного металу, стійкого до різних зовнішніх факторів на сучасному обладнанні, тому подібна конструкція зможе прослужити своєму власникові протягом багатьох років, радуючи комфортом і презентабельністю.

Класифікація огорож

  • Газонне металеву огорожу – ідеальне рішення під час облаштування та озеленення прибудинкової території, дачі і місць громадського користування. Подібна конструкція дає можливість захистити зеленню насадження і клумби від автомобілів і чітко розмежовує територію.
  • Стаціонарні пішохідні огорожі з металопрофілю – поділяють пішохідну зону і дорогу, де рухаються автомобілі.
  • Переносні паркани металеві – направляють потік людей під час проведення громадських заходів, відрізняються легкістю монтажу і мобільністю.
  • Зварений металевий паркан з профнастилу – встановлюється на вікнах, виступаючи поширеним і надійним засобом захисту державного і приватного майна.

Залежно від особистих переваг, ви можете замовити виготовлення металевих огорож розсувного, орного, знімного і стаціонарного типу. Незважаючи на використання виключно високоякісних матеріалів, ціна на паркан з металопрофілю знаходиться в межах досяжності, тому кожен зможе підібрати ідеальний варіант. Вартість металевої огорожі залежить від складності конструкції.