Усиление металлических конструкций складов и ангаров

Посилення металевих конструкцій з урахуванням снігового навантаження

Посилення металевих конструкцій складів та ангарів з урахуванням снігового навантаження

У більшості випадків посилення металоконструкцій проводиться при проведенні відновлювальних або ремонтних робіт старих складів і ангарів. Незважаючи на те, що для створення промислових об’єктів використовується виключно міцний метал з тривалим терміном служби, але в зв’язку з тривалим періодом експлуатації або при постійних навантаженнях ззовні (вітер, снігове навантаження і т.д.), подібний метал «втомлюється», в результаті чого він не може забезпечити ту безпеку конструкції, яку забезпечив раніше.

Деякі відразу набувають дорогий метал, який ніяк не реагує на подібні навантаження, але вартість його досить висока, тому іноді будівництво подібних металевих конструкцій стає недоцільним. Саме з цієї причини був розроблений альтернативний варіант застосування високоміцних металів – посилення металевої конструкції за допомогою накладок і армуючих елементів. Подібний підхід дає можливість значно заощадити кошти на будівництва, продовживши термін служби. В іншому випадку ремонт обходиться істотно дорожче, якщо навантаження від снігу пошкодити покрівлю конструкції або всю конструкцію.

Як відбувається процес посилення?

Базова процедура будівництва вкрай рідко має на увазі виконання заходів щодо підвищення характеристик міцності окремих елементів в ході експлуатації. Абсолютно всі інженерні розрахунки проводяться з певним запасом на міцність, чого повинно вистачити для оптимальної якості роботи систем протягом певного часу. Але в зв’язку з різними зовнішніми факторами, огорожі, балки і інші конструкції не справляються з постійним підвищенням навантаження.

Відсутність посилення, порушення цілісності об’єктів, руйнування металоконструкцій в більшості випадків виявляється в ході проведення інспектування об’єктів. Якщо комісією або самі користувача споруди буде виявлено, що ангари, склади та інші металоконструкції мають які-небудь ушкодження, необхідно миттєво приймати заходи по ліквідації, зокрема, провести посилення металоконструкції, тому що результат може не змусити себе довго чекати – руйнування будівлі і жертви серед людей.

При цьому повернути ангар або складське приміщення в первісну форму можна фактично завжди. З цією метою фахівцями визначається первісна міцність і відхилення від норми. Важливо визначити, з яких причин виникло руйнування геометрії металоконструкції і тільки після цього проводиться безпосередньо процес посилення. Наші фахівці завжди готові прийти на допомогу і провести посилення металевих конструкцій, незалежно від причини їх виникнення. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або ви хочете замовити послугу, вам просто достатньо зателефонувати до нас або залишити заявку на сайті.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *