Усиление перекрытия металлоконструкциями

Посилення перекриття

Посилення перекриття металоконструкціями

Необхідність посилення перекриття металоконструкціями виникає з різних причин:

  • зношеність перекриттів,
  • корозія,
  • помилка при будівництві,
  • необхідність збільшення навантаження (як правило у зв’язку з добудовою будівлі). У цьому випадку проводять спеціальні інженерно-технічні роботи для посилення перекриттів металоконструкціями.

Етапи виконання роботи

Посилення перекриття металоконструкціями Посилювати можна будь-які перекриття – дерев’яні, залізобетонні, каркасні. Для вибору технології і матеріалу для посилення балки необхідна розробка спеціального проекту реконструкції. Він може бути простим ескізним проектом або складним – в залежності від обсягу та складності роботи. Проект повинен містити розрахункову і графічну частини, а також частина з описом виробництва робіт. Ця інженерна робота виконується спеціалізованими організаціями, які відповідно ліцензовані. У проекті зазначаються матеріали, за допомогою яких виконується посилення перекриттів. Після розробки проекту проходить його узгодження в дозвільних органах з подальшим отримання дозволу на реконструкцію (перепланування, капітальний ремонт і т.д.). Тільки після цього можливо приступити до виконання робіт щодо посилення перекриттів і подальшого монтажу металоконструкцій.

Тип металоконструкцій, якими підсилюють перекриття

З залежності від інженерного рішення, для посилення балок перекриттів можливе використання наступних металоконструкцій, виготовлених способом гарячого прокату:

  • двотаврової балки
  • швелера
  • куточків
  • кріпильних матеріалів.

Ці матеріали відносять до найменш деформується, що вкрай важливо для даного виду робіт. При виборі металоконструкцій для посилення перекриттів велике значення надається також особливостям використання будівлі і наявним технологічним вимогам.

Виконання робіт

Для виконання робіт з підсилення перекриттів металоконструкціями необхідно звертатися в спеціалізовані організації, які забезпечені кваліфікованим персоналом, спеціальним обладнанням та мають позитивний практичний досвід у виконанні цього виду робіт. Кожен проект по-своєму унікальний і найчастіше вимагає особливого інженерного рішення. Щоб уникнути аварійних ситуацій, звертайтеся до професіоналів!

Реалізація проекту підсилення залізобетонних плит перекриття паркінгу

Перекриття посилення - посилення перекриття металоконструкціями Нашою компанією проводилася робота щодо посилення залізобетонних плит перекриття паркінгу металевими балками. Роботи для посилення основних несучих конструкцій проводилися з використанням 16 шт. двотаврової балки 300 мм. Для посилення другорядних конструкцій, було використано 14 двотаврових балок 200 мм. Орієнтовна вага конструкцій склав шість тонн. Довжина балок в цьому проекті склала близько шести метрів. Кріплення балок до залізобетонних колон вироблялося за допомогою розпірних анкерів, які додатково посилювалися шпильками М20 довгою 320 мм через плити перекриття.

Для виконання цього проекту додатково були продумані і доопрацьовані конструктивні рішення, розроблені креслення конструкцій металевих деталізованих (КМД). При виконанні даного проекту також була доопрацьована схема монтажу металоконструкцій.

Компанія ТОВ «Метал монтаж сервіс» забезпечена високопрофесійними кадрами для проектування та монтажу металоконструкцій, що дозволяє нам проводити роботи з металом будь-якої складності. Ми забезпечуємо повний комплекс посилення перекриттів металоконструкціями «під ключ».

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *