Лёгкие быстровозводимые конструкции

Про легкі швидкобудуюємі конструкції

Легкі швидкобудуюємі конструкції

Будівництво будівель і споруд на основі тонкостінних металевих конструкцій продуктивно використовується в країнах Європи і США, де займає більше 70% від загального обсягу всіх зведених будинків. На будівельному ринку нашої країни ЛМК вважається найнадійнішим, довговічним і доступним матеріалом, який відповідає всім експлуатаційним критеріям за якістю, пожежної безпеки та екологічності.

Високоточне виготовлення конструкційних елементів на заводі металоконструкцій з докладною інструкцією поетапної зборки, дозволили ефективно використовувати дану технологію і в швидкомонтованих будівництва. Всі частини будівлі від міжповерхових і міжкімнатних перекриттів, до несучих стінових конструкцій, металевих ферм, крокв, металевих колон і внутрішніх перегородок, збираються цілком на будівельному майданчику.

Поєднання легких металоконструкцій з полікарбонатом відкрило новий напрямок в будівництві будівель, що володіють високим споживчим потенціалом і естетичний зовнішній вигляд. Стіни в швидкомонтованих будівлях зазвичай складаються з каркаса зі сталевим термопрофіль, гіпсокартонної обшивки з внутрішньої сторони, шару паро- та теплоізоляції, зовнішньої обшивки і захисно-декоративного шару. Крім термопрофілей можуть застосовуватися і внутрішні, з вдосконаленими віброакустичними якостями, сталевий обрешетуванням, кроквами або фермами.

Великих витрат часу будівництво швидкомонтованих конструкцій не вимагає, так само як і наявності важкої спецтехніки, до того ж здійснюється невеликим числом робочої сили. Все набагато швидше, ніж на стандартних об’єктах, а монтаж простий і надійний.

Переваги ЛФМ технологій:

  • комплектність продукції;
  • гарантія якості;
  • Повна заводська готовність всіх конструкційних елементів;
  • низька собівартість;
  • невелика вага;
  • універсальність;
  • простота збірки;
  • різноманітність фасадних рішень;
  • свобода планування інтер’єру будівлі;
  • вогнестійкість;
  • міцність і довговічність.

Застосування

На відміну від капітальних будівель, сучасні конструкції модульного типу дозволяють розміщувати будь-які будівлі та підприємства практично на будь-якій території з мінімальними витратами, в щільні терміни, і не залежно від місця розташування, клімату та інших умов. Тонкостінні металоконструкції застосовують не тільки для будівництва житлових малоповерхових будинків і дач, але і різних комерційних об’єктів – торговельні та готельні комплекси, цехи виробництв, автозаправки, мийки та багато іншого.

Так як каркасні стіни зі сталі в десятки разів легше цегельних, їх також часто використовують для ремонту і будівництва дахів, мансард і інших надбудов без зміцнення фундаменту або зміни несучих конструкцій. Не стали винятком і сільськогосподарські сховища, свиноферми, корівники, пташині ферми і т. Д.

Вільний вибір планування і наповнення, дозволяє розташувати двері і вікна згідно з функціональними вимогами будови. При цьому не знадобляться спеціальні знання і дороге будівельне обладнання, що значно спрощує весь процес. Збірка елементів каркаса проводиться за допомогою самовкручівающіхся болтів, або зварювальним апаратом, що дозволяє вести роботи цілий рік.

ЛМК легко розбирати і транспортувати в певне місце за допомогою звичайної автотехніки. До того ж, такі конструкції довговічні, їх можна використовувати багато разів, що особливо підходить більшості промислових компаній. Площа споруд різна, і в міру необхідності може бути змінена, тому такі конструкції часто використовують в будівництві павільйонів, побутових приміщень, гаражів, складів і ангарів.

Точну ціну на будівництво будівлі з легких металоконструкцій можна визначити заздалегідь, тому побоюватися несподіваних витрат навряд чи варто, як і затримок в термінах.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: