Проектування металоконструкцій

Проектування металоконструкцій – трудомістка, технічно складна, але і творча робота. Конструктори-розробники починають підготовку проекту з визначення точних функцій майбутньої новобудови. Головним орієнтиром є чітка відповідність нормативним вимогам до проектування і виготовлення металоконструкцій. Крім того, важливий аспект – врахування побажань клієнта.

Проектування металоконструкцій – важливий етап будівництва

Практично будь-яка сучасна будівля зводиться з використанням металевого каркаса, тому проектування металоконструкцій – це найважливіший етап створення майбутнього будівельного об’єкта.

Наші фахівці мають великий досвід проектування успішно введених в експлуатацію об’єктів, побудованих з використанням металоконструкцій. Ми здійснюємо повну розробку необхідної технічної документації. Цей пакет документів є обов’язковою частиною будівельного проекту. Його складання передує початку процесу будівництва, який передбачає зведення споруд з використанням металевих конструкцій різної складності.

Виготовлення металоконструкцій здійснюється для зведення:

 • житлових будинків і громадських будівель;
 • мансардних поверхів;
 • конструкцій міжповерхових перекриттів;
 • стропильних систем;
 • сходових маршів;
 • об’єктів торгівлі, павільйонів та ринків;
 • ангарів, промислових і складських комплексів;
 • спортивних споруд;
 • будівель сільськогосподарського призначення;
 • інженерних естакад, димових труб;
 • опор ліній електропередач;
 • транспортних галерей і мн. ін.

Навіщо потрібен проект

Часто недооцінюється роль проектної документації, проте було б дивно будувати будинок без плану. Точно так само складно виконати роботи, наприклад, зі спорудження надійної безпечної металевих сходів промислового типу (евакуаційної, протипожежної та ін.).

Правильно підготовлений проект враховує ступінь кліматичних впливів на метал. Дані про рівень безпеки – основа для можливості вибору оптимальної марки металу, виду сортаменту, а також з’єднань деталей.

Відсутність грамотного проекту може привести до непередбачуваного збільшення термінів будівництва. Крім того, складно буде оцінити обсяг робіт і порядок їх виконання. Якщо немає чіткого плану, значить, замовнику доведеться постійно узгоджувати окремі конструктивні рішення, витрата будматеріалів, а це неефективно.

Перераховані фактори можуть вплинути на хід будівництва: затримати його і навіть призупинити, наприклад, через відсутність необхідних на даний момент матеріалів. Не кажучи вже про непередбачених витратах, які можуть перевищити виділений бюджет.

Іншими словами, на практиці здійснення будівництва без проекту або невірно складеного проекту, може привести до матеріальних втрат, так як ціни на матеріали і будівельні роботи постійно змінюються, і не в меншу сторону.

Що може бути без проекту на металоконструкцію

Розглянемо на прикладі навісу над паливними колонками (даний навіс виготовлявся сторонньою організацією без проекту).
Він спочатку зроблений «дешево» і без проекту. Це чітко зрозуміло по виду конструкції.
 проектування і виготовлення металоконструкцій
Потім коли пішов перший сніг, його погнуло. Через те, що конструкція не порахована.
 проектування і монтаж металоконструкцій
Через кілька днів був вітер і у навісу полетіли листи накриття з даху.
 проектування металоконструкцій

Кваліфікована підготовка проекту з використанням металоконструкцій

Основа будівництва надійного споруди, яке довгі роки буде виконувати свої функції, – якісне проектування металевих конструкцій. Якщо робота виконується на високому професійному рівні, результати завжди себе виправдовують.

Кваліфікована підготовка проекту будівництва та розрахунок металоконструкцій передбачає ретельне опрацювання деталей кожного етапу. Використання металоконструкцій дає можливість значно знизити матеріаломісткість і трудомісткість, а значить – знизити вартість будівництва.

Створення проекту будівлі, в будівництві якого будуть використані металоконструкції, виконується згідно з поданим замовником технічним завданням. У ньому вказуються основні вимоги, що пред’являються до проектованого об’єкту, приблизна схема майбутньої споруди, розташування основних архітектурних елементів будівлі (перегородки, внутрішні майданчики, вікна, двері та ін.).

Наша компанія виконує проектування і монтаж металоконструкцій будь-якого ступеня складності, в тому числі і нестандартних. Моделювання, візуалізація і повний комплект креслень для виробництва металоконструкцій, дозволяють оцінити обсяг робіт і підготувати більш точний кошторис.

Проектування будівель з металоконструкцій за допомогою 3D-моделювання та систем автоматичного проектування дозволяє здійснити попередню перевірку надійності майбутньої конструкції з точки зору передбачуваних навантажень: вітрових, снігових, сейсмічних, а також розрахувати рівень стійкості до корозії.

Ми здійснюємо проектування металоконструкцій для корпоративних клієнтів, а також виконуємо замовлення для приватних осіб.

Проектний відділ нашого підприємства виконує роботи з проектування та розрахунку металевих конструкцій різної складності, проектування металевих каркасів будівель і споруд.
 • Проектування і розрахунок металевих конструкцій будівель
 • Проектування і розрахунок мансардних поверхів
 • Проектування і розрахунок конструкцій павільйонів і ринків
 • Проектування і розрахунок конструкцій торгових комплексів
 • Проектування і розрахунок конструкцій ангарів і складів
 • Проектування і розрахунок конструкцій міжповерхових перекриттів
 • Проектування і розрахунок кроквяних систем
 • Проектування і розрахунок сходових маршів

Зробити заявку на розрахунок металоконструкції

[Wpcc id=”1″]