Программы для расчета металлоконструкций

Програми для розрахунку металоконструкцій

Програми для розрахунку металевих конструкцій

Розрахунок металоконструкцій етап, який, по суті, визначає успішне виробництво і установку різного типу конструкцій з металу. Для того, щоб спроектувати металоконструкції , часто потрібні різні Програми для розрахунку металоконструкцій, обов’язково ліцензійні, а значить і з високою вартістю. Але, робота з таким ПО вимагає не тільки колосальних витрат, також важливі професійні знання, відповідну освіту, а також навички.

Але, також, іноді потрібно зробити терміново те, що не вимагає особливих навичок або програм зі складним і великим наповненням. Або ж, якщо немає можливості придбати ліцензійні дорогі ПО. В такому випадку, є ряд безкоштовних програм, як для скачування, так і онлайн версій. Нижче представлені безкоштовні найбільш функціональні варіанти безкоштовних програм, а також інженерні комплекси з вільними і пробними версіями.

Програма RFEM

Для методу скінченних елементів, одна з найбільш затребуваних програм. Це необхідно для того, щоб інженери-проектувальники мали можливість створити конструкцію, яка буде відповідати всім вимогам будівництва нинішнього часу. Це 3D-програма, яка, завдяки ефективним технологіям введення, а також доступному управління допомагає без проблем змоделювати конструкції будь-якого рівня складності.

 Програма RFEM для розрахунку металоконструкцій

Одне з основних переваг – це можливість створення конструкцій різної комбінації і моделей об’ємних і контактних елементів. У RFEM є можливість розрахунку деформації, контактного напруги підстави, внутрішні сили. А також напруги і опорні реакції. Так, дана програма для постійного користування не є безкоштовною, що зрозуміло з її рядом переваг. Але, є можливість завантажити безкоштовну пробну версію на 90 днів, чого може бути досить для вирішення деяких завдань.

Онлайн-програма sopromat.org і програма RSTAB

Дана програма на сайті Sopromat.org зручна для розрахунку балок і ферм. Що важливо, вона досить зручна і зрозуміла не тільки для досвідчених інженерів для розрахунку реальних металоконструкцій, але також і для студентів. Ви зможете визначити наступні параметри:

 • Реакцію опор.
 • Побудувати епюри.
 • Переміщення в вузлах.
 • Навантаження.

Ви також можете завантажити мобільну версію програми. Або ж працювати онлайн на сайті Sopromat.org

 Програма sopromat.org для розрахунку металевих конструкцій

Програма RSTAB вважається одним з кращих варіантів 3D-розрахунку для балкових конструкцій з різних матеріалів. Наприклад, сталь, залізобетон, алюміній, а також деревина і багато іншого. Завдяки якісно розробленого інтерфейсу Ви легко розрахуєте внутрішні сили, деформації та, в тому числі, опорні реакції. Так само як і програма RFEM, RSTAB не безкоштовна. Але є можливість завантажити пробну версію на 3 місяці, чого може бути цілком достатньо для термінової роботи.

 Програма RSTAB для розрахунку металоконструкцій

Розрахунки будівельних матеріалів, будівельні калькулятори і конструктори

Є безліч варіантів онлайн програм і калькуляторів для будівельних конструкцій з металу. Переваги більшості сайтів, на яких розміщені такі програми в їх різноманітності. Ви можете просто зайти і вибрати те, що Вам необхідно для Ваших розрахунків.

На сайті zhitov.ru , Ви знайдете онлайн калькулятори для наступних розрахунків:

 • Дахи.
 • Сходи дерев’яні.
 • Сходи металеві.
 • Будівельні матеріали.
 • Різноманітні вироби з бетону і фундамент.
 • Земляні роботи.
 • І інше

Крім того, в кожній секції є калькулятори під ті чи інші параметри. Наприклад, для прямих сходів, для сходів з поворотом на 180 градусів. Тому, Ви легко зможете розрахувати що потрібно.

ЛІРА-САПР

Програмний комплекс ЛІРА – цілий комплекс для розрахунку, а також проектування різноманітних конструкцій. Що дуже зручно для розрахунку будівельних об’єктів різної складності. Важливо, що можливий також розрахунок статичних навантажень, різного типу впливів (динамічних, деформаційних і температурних). Автоматизує багато процесів проектування, що знижує витрати по часу. Наприклад, визначення розрахункових навантажень і зусиль, а так само перевірка і підбір перерізів конструкцій із залізобетону, сталі. Можливо форсування креслень як колон, так і балок, робочого призначення.

В ЛІРА-САПР , можна провести дослідження загальної стійкості моделі і міцності перетинів (при чому за різними теоріями руйнувань). Більш того, у багатьох версіях можна змоделювати процес зведення, з огляду на монтаж елементів.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: