Противопожарные или эвакуационные лестницы из металла

Протипожежні або евакуаційні сходи з металу

Жодна людина не застрахована від пожежі та інших екстрених ситуацій. І найчастіше причиною виникнення подібних ситуацій стає сама людина, а саме його халатне ставлення. Незалежно від причини, необхідно максимально оперативно і безпечно покинути приміщення. Якщо говорити про висотних будівлях, то єдиним безпечним способом евакуації є зовнішня пожежна драбина, яка представляє собою спеціальну конструкцію полегшеного виду, яка виготовляється зі стійкого і міцного металу. Найчастіше монтується стаціонарно зовні багатоповерхових будівель.

Зовнішні протипожежні та евакуаційні сходи з металу, різновиди

  • Вертикальні. Подібні сходи володіють двома балками, які між собою з’єднуються за допомогою ступенів. Подібні сходи застосовуються тільки на висоті до 20 метрів, при цьому кожні 6 метрів повинні бути огорожі кругового типу для запобігання падінню. Найбільш поширеним видом є гвинтові конструкції.
  • Маршові. Сходи подібного типу складаються з декількох майданчиків і окремих маршів. Являють собою найбільш громіздкий і безпечний вид пожежних сходів. У більшості випадків встановлюються евакуаційні сходи з одним або двома маршами.

Загальні вимоги до сходів пожежного типу

При виготовленні пожежних сходів зовнішнього типу особлива увага приділяється обов’язковою вимогою, які стосуються їх ідеальних розмірів: 300 мм є мінімальна ширина поперечних ступенів, 900 – довжина ступені і 1200 мм – висота встановлених огорож. Кожна драбина повинна відповідати наступним вимогам:

    1. коли кожна частина готової конструкції буде оброблена і зварена, не потрібно залишати гострих кутів і різних виступів, які можуть в майбутньому можуть принести шкоду;
    2. на поверхні не повинно залишатися ніяких швів від зварювальних робіт і ознак виникнення корозії, при цьому всі елементи повинні бути грунтовані і покриті спеціальною фарбою;
    3. пожежна зовнішні сходи завжди вимагає ретельного кріплення і не можна ігнорувати ніякі тріщини в металі.

Наша компанія готова надати пожежні та експлуатаційні сходи. Ми займаємося безпосередньо виробництвом, тому ціни і рівень якості приємно здивує. Якщо виникнуть питання або складності під час вибору, на допомогу прийде наш менеджер-консультант.

ТОВ Метал Монтаж Сервіс – виготовлення і монтаж металоконструкційлазерна різка металутокарні роботи

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *