Реконструкція будівель з металу

Реконструкція будівель з металу – Ми виробляємо реконструкцію будь-яких будівель з металу, проводимо нарощування поверхів будівлі, зміцнення споруд металевим каркасом.

Згодом конструкції з бетону, цегли, газобетону і металу руйнуються. Часто потрібно посилити будівлю або споруду , продовжуючи йому термін служби. Ще одним видом робіт з реконструкції може бути необхідність добудови додаткового поверху або зведення додаткових приміщень.

Компанія “Метал Монтаж Сервіс” виконує якісно такі роботи за короткий термін. Наші фахівці виїжджають на об’єкт для огляду будівель і складання кошторисів. Наші конструктори роблять проекти під будівництво і реконструкцію споруд з металу.

Ми намагаємося виконати всі побажання наших замовників, якщо це не суперечить зменшенням несучої здатності. Вашій увазі наші роботи по реконструкції та добудові нових споруд.

Реконструкція будівель з металу  Реконструкція будівель з металу Металева колона, Київ Реконструкція будівель з металу в Києві  Надбудова будівель з металу в Києві  Реконструкція будівель з металу на замовлення в Києві  Реконструкція готелю з металу Київ Надбудова поверху з металоконструкцій в Києві  Надбудова поверху монтажні роботи на висоті Реконструкція з надбудовою поверху з металевих конструкцій  Реконструкція з надбудовою поверху - проект і монтаж  Реконструкція з надбудовою двох поверхів Реконструкція з надбудовою поверху з металу