Ремонт металлоконструкций

Ремонт металоконструкцій від ТОВ “Метал Монтаж Сервіс”

Ремонт металоконструкцій

На жаль, вічних споруд не існує, і навіть будівлі з металу можуть частково деформуватися, прийти в непридатність через цілу низку причин. Врятувати становище в такому випадку може тільки професійно виконаний ремонт металоконструкцій. При цьому варто враховувати те, що подібні роботи в переважній більшості випадків пов’язані з підвищеною небезпекою. Тому їх виконання необхідно довіряти тільки спеціально підготовленим сварщикам-монтажникам. Будь-яка самодіяльність чревата сумними наслідками.

Це пов’язано в першу чергу з тим, що всі елементи споруди знаходяться під суттєвим навантаженням. Тому ремонт металоконструкцій повинен виконуватися з дотриманням всіх вимог безпеки, застосуванням спеціального інструменту. При цьому всі операції необхідно здійснювати за спеціально розроблених заходів.

Компанія «Метал Монтаж сервіс» має штат кваліфікованих співробітників, які здатні виконати ремонтні операції будь-якої складності. Звертайтеся до нас, і ми надамо допомогу, якщо потрібно виконання наступних робіт:

  • Вирівнювання деформованих конструктивних елементів.
  • Заміна пошкоджених сегментів металоконструкцій.
  • Посилення несучих балок і ферм.
  • Усунення тріщин, що з’явилися за допомогою зварювання.
  • Антикорозійну обробку, ґрунтовку і фарбування поверхні.

Багато видів пошкоджень здатні привести до незворотних процесів в структурі металу. В одних випадках це може дати поштовх до появи корозії, а в інших навіть викликати крихке руйнування елемента. Що в свою чергу може привести до найсерйозніших наслідків. Саме тому будь-яке виявлене пошкодження металоконструкції необхідно усувати відразу після виявлення. Зволікання в даному випадку неприпустимо.

Ремонт металоконструкцій буде виконаний нашими фахівцями з урахуванням попереднього розрахунку несучої здатності пошкоджених елементів. Ми в змозі не тільки відновити властивості конструкцію, але і посилити її стійкість до різних навантажень. Такий підхід дозволяє запобігти повторному виникненню аварійних ситуацій.

Для того щоб отримати детальну інформацію по ремонтним роботам наберіть (097) 961-97-99. Наш консультант допоможе Вам вибрати найоптимальніший варіант вирішення виниклих проблем, а також спроектувати, виготовити і провести монтаж металоконструкції будь-якої складності.

Пам’ятайте, з ушкодженнями металоконструкцій жартувати не можна, краще своєчасно звертайтеся в «Метал Монтаж сервіс», ми допоможемо.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: