Мачта металлическая

Щогла

Щогла металева

Металева щогла є нескладною конструкцією зі стовбура та анкерних відтяжок. Усі елементи щогли спираються чи надійно зафіксовані у фундаменті. Стовбур конструюється з однакового розміру секції. Стійкість, жорсткість та надійність металоконструкції надають тросовим відтяжкам, які також забезпечують підтримку антен зв’язку при сильних поривах вітру.

Найпоширенішими є моделі заввишки трохи більше 100 метрів, шириною 300-1000 мм. і з висотою секції 2 метри. Такі габарити вважаються найбільш практичними та зручними в експлуатації. Наведені вище параметри можуть бути різними і залежать від кліматичної зони, тяжкості обладнання, яке буде кріпитися до виробу, вимог замовника. Матеріал виготовлення – міцна легована сталь.

Сфера застосування щогл

Дана металоконструкція має великий попит і використовується повсюдно.

 1. Основа для ліхтарів для освітлення громадських місць – парків, алей, спортивних майданчиків, стадіонів, адміністративних будівель.
 2. Як громовідведення та захисту від блискавок, як блискавкоприймачі. Висота таких щоглів може досягати 40 метрів.
 3. Вишки мобільного зв’язку.
 4. Для монтажу радіо- та телевізійних антен.
 5. Місце розміщення камер відеоспостереження.
 6. Для фіксації ліхтарів чи техніки для розпізнавання у приватних будинках чи фірмах.

Варіантів використання цієї конструкції безліч.

Металеві щогли – види та особливості

Класифікація та відмінність металоконструкцій:

 1. За призначенням:
 • агрегат для мобільного зв’язку має ґратчасту будову та міцно кріпиться до фундаменту, щоб забезпечити стабільність навіть за несприятливих погодних умов та стихійних лих, наприклад, при урагані;
 • для інших видів зв’язку – крім стандартної структури оснащені додатковим майданчиком, на якому фіксуватиметься відповідне обладнання;
 • диполь складається з кількох з’єднаних між собою елементів. Незважаючи на невелику вагу та висоту, характеризується підвищеною міцністю та жорсткістю конструкції;
 • освітлювальні щогли виготовляються за принципом ліхтарних опор чи стовпів.
 1. За кількістю граней:
 • тригранні;
 • чотиригранні.

Існують стандартні параметри та розміри. Також є можливість зробити індивідуальне замовлення, попередньо обговоривши свої побажання з менеджером компанії.

Вироби можуть відрізнятися між собою за комплектацією, наявністю додаткових пристроїв, технічними характеристиками. Головне завдання компанії-виробника – забезпечити високі експлуатаційні якості та тривалість роботи пристрою.

Від чого залежить ефективність функціонування (вимоги)

 1. Пристрій виготовляється за внутрішніми нормами та правилами, затвердженими регламентом на підприємстві.
 2. Готова продукція має відповідати вимогам державних стандартів України, бути зносостійкою, довговічною та стійкою до негативного впливу факторів зовнішнього середовища.
 3. Для розміщення матчу на великій території зі складним рельєфом, часто замовляють вироби різної величини. Такий підхід забезпечує більшу площу покриття для ефективної роботи зв’язку або освітлення.
 4. Довга та ефективна робота виробу залежить від металу, надійності кріплення елементів між собою та наявності антикорозійного покриття, що захищає від появи іржі.
 5. Якщо вам не підходить металева матчу, виготовлена за стандартним шаблоном, ви можете замовити металоконструкцію за індивідуальним проектом – вибрати дизайн, висоту, розмір, обговорити особливості конструкції, додаткові елементи.
Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: